Патентне агентство
Результат
Засновано у 2007
Кілька офісів в Україні та відділення в США, ЄС, Японії, Австралії, Кореї, Росії, В'єтнамі, Туреччині, Швейцарії, Китаї
Безкоштовно по Україні:
пн-пт 09.00 - 18.00

В Росії запатентували браслети для сліпих.

В Росії запатентували браслети для сліпих.
В Росії запатентували браслети для сліпих.

В Росії випробовують новий винахід, який зовсім скоро зможе докорінно змінити життя незрячих людей і зробити так, щоб в повсякденному житті для них не залишилося дій, що викликають труднощі. Частково повернути зір допоможе придуманий молодими російськими інженерами браслет. З його допомогою людям буде простіше орієнтуватися в просторі і розпізнавати об'єкти.

Реєстрація торгових марок
Патентування корисних моделей
Патентування винаходів
Реєстрація авторських прав

Молодий вчений з Астрахані Олексій розробив та запатентував даний пристрій через хворобу близької людини, оскільки усвідомив, що людям, які тільки-но звикають до темряви, помічник потрібен 24 години на добу. Олексій вигадав браслет з нуля разом з колегою. Їх електронний гаджет розпізнає будь-які об’єкти та повідомляє про них власнику.

Принцип дії простий: на речі, які складно впізнати на дотик наклеюють радіочастотні мітки. Вони вологостійкі, їх можна кріпити на будь-яку поверхню. Інформація заноситься в пам'ять браслета.

Підказки з браслета звучатимуть доти, поки не сяде батарея. Зарядити її можна від мережі, як мобільний телефон.

Зараз це лише приблизна модель. Розробники планують зменшити розміри електроніки і помістити її в водонепроникну оболонку, щоб система виглядала як годинник.

Браслети і комплекти з 50 міток вже продемонстрували регіональному товариству сліпих. Там цією моделлю особливо зацікавилися. Але запустити її у виробництво поки не вдається. В регіоні, кажуть, не вистачає технічної бази.

Ідея пристрою не унікальна. За кордоном намагаються зробити щось подібне, але таку зручну форму для пристрою, що розпізнає астраханці придумали і запатентували першими. Їх універсальний винахід допоможе розпізнати що завгодно: предмети на кухні або одяг у гардеробі.

 

Джерело: http://www.ntv.ru

Попередня стаття
Наступна стаття
Задати питання
 
експерту
Отримайте безкоштовну консультацію
Досвідчений фахівець зв'яжеться з Вами протягом 5 хвилин
Отримайте безкоштовну консультацію
Досвідчений фахівець зв'яжеться з Вами протягом 5 хвилин
Гаратнія конфіденційності
Дякуємо за ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
[Заголовок]
[Подзаголовок]
Гарантія конфіденційності