1. Аналізуємо вихідні дані.
2. Прораховуємо і пропонуємо варіанти із зазначенням їх переваг і недоліків.
3. Разом з Вами визначаємо оптимальний шлях.
1. Підписуємо договір з умовою конфіденційності.
2. Складаємо і подаємо першу заявку (якщо необхідно).
3. Отримуємо звіт про патентоздатність (бажано).
1. Робимо переклади на національні мови.
2. Подаємо заявки в іноземні відомства.
3. Супроводжуємо процедуру.
4. Відповідаємо на запити відомств за необхідності.
5. Після отримання патентів передаємо їх Вам.
1. Забезпечуємо досудове врегулювання відносин з порушниками і відповіді на вхідні претензії.
2. Представляємо Ваші інтереси в судах і зарубіжних відомствах.
Ми маємо досвід роботи і перевірених партнерів в країнах СНД, ЄС, США, Японії, Канаді, Китаї, Індії, Австралії, Південній Кореї, Швейцарії та країнах Близького Сходу.
Це дозволяє нам ділитися знаннями і досвідом з нашими клієнтами для вибору найбільш оптимальних стратегій отримання правової охорони з урахуванням нюансів національних законодавств і розподілу бюджетів.
Подання заявок до інших країн майже завжди вимагає перекладу тексту заявки на національні мови.
При недотриманні будь-якої з цих вимог заявник ризикує звузити права або отримати додатковий запит від експерта, відповідь на який спричинить додаткові витрати.
Наші перекладачі мають великий досвід перекладів на основні мови (англійська, німецька, французька, китайська) і зможуть забезпечити для Вас найвищу якість робіт.
Розвинена мережа перевірених представників і партнерів у 140 країнах світу.
При поданні заявки в іноземне патентне відомство кваліфікація і професіоналізм Ваших повірених грає ключову роль - повинні бути дотримані строки, враховані всі важливі деталі, виключені помилки, сплачені збори.
Ми працюємо з нашими агентами вже тривалий час, маємо налагоджену процедуру контролю та взаємодії, і можемо гарантувати, що вся необхідна робота буде зроблена вчасно і на найвищому рівні.
Два основних вида об'єктів, що патентуються - винахід і корисна модель. Патент на корисну модель є не у всіх країнах, і має більш короткий строк дії, але в деяких випадках незамінний. Патент на винахід дає більш тривалу охорону, але його складніше отримати.
У різних країнах назви і деталі можуть істотно відрізнятися, тому ми будемо раді допомогти вам з консультацією.
Зв'яжіться з нами, і протягом 5 хвилин ми допоможемо Вам визначити, який патент Вам краще вибрати.
Ми маємо великий досвід патентування в різноманітних галузях - від атомної енергетики і нафтопереробної промисловості до мобільних додатків, комп'ютерних систем і маркетингових інструментів.
Незалежно від того, наскільки спеціальною є тема Вашого винаходу - ми розберемося у всіх необхідних деталях і допоможемо Вам отримати сильний патент.
Всі фахівці агентства мають кілька освіт і успішний досвід патентування складнотехнічних об'єктів і систем.
Ми маємо великий досвід у всіх галузях права інтелектуальної власності, в яких має потребу компанія при створенні нових продуктів, послуг та інновацій в бізнесі - патентуванні винаходів та корисних моделей, реєстрації торговельних марок, авторських прав, і, звичайно ж, в судовому захисті, в Україні та за кордоном.
Просто зверніться до нас за консультацією, і ми безкоштовно розробимо для Вас стратегію повного захисту Вашого продукту, послуги або бізнесу.
Перша заявка подається в країні походження заявника, після чого її пріоритет заявляється при наступних поданнях.
Якщо Ваша перша заявка ще не подана, ми допоможемо Вам у її складанні та ще на цьому етапі врахуємо всі нюанси міжнародного подання.
Заявка включає в себе докладний опис аналогів, механізму їх роботи і недоліків, а також значну кількість інформації про об'єкт, що заявляється, викладену певним чином.
Документи заявки ми готуємо, перетворюючи отриману від Вас у вільному вигляді інформацію в підлеглий строгим правилам опис.
Після отримання дані опрацьовуються, об'єкти (конструкції, способи, системи, речовини) аналізуються, виділяються суттєві ознаки, порівнюються зі знайденими під час пошуку аналогами, складається формула і опис, і в результаті кропіткої роботи ми отримуємо заявочні документи, виконані з урахуванням всіх можливих дрібниць.
Після цього заявка узгоджується із заявником і подається в Укрпатент.
При міжнародному патентування важливі:
Можливі наслідки пропущення строків - неможливість патентування в інших країнах або втрата патенту.
Всі зазначені дедлайни строго контролюються нашими обліковими системами, завдяки чому наші клієнти завжди захищені від несподіванок.
Перед складанням заявки ми обов'язково проводимо патентний пошук на рівень техніки - це дозволяє провести попередній аналіз патентоздатності Вашої інновації, виявити найближчі аналоги об’єкта, що патентується, а також побачити й обійти можливі перешкоди для патентування в Україні та інших країнах.
Вартість стандартного пошуку входить у вартість комплексу послуг з отримання патенту.
Після завершення пошуку Ви отримуєте його результати, включаючи описи і номери патентів на найближчі аналоги, а також наш висновок щодо патентної чистоти вашого рішення відносно знайдених.
Важливо!
Пошук на рівень техніки не є пошуком на світову новизну, і призначений для підбору найближчих аналогів, необхідних при складанні заявки, а також попередньої оцінки патентоздатності об'єкта. Повний пошук на світову новизну може бути проведений тільки експертами Укрпатенту після подачі заявки, або світовим пошуковим органом після подачі міжнародної заявки.
Для отримання патенту в країнах, що вас інтересують необхідно спочатку подати заявку на патентування винаходу (корисної моделі) до Укрпатенту, а потім, якщо Укрпатент не повідомить про те, що патентування за кордоном неможливо з причини віднесення поданих відомостей до державної таємниці, подати міжнародну заявку.
Якщо ви хочете отримати регіональний патент – патент Європейської патентної організації, можлива подача міжнародної заявки до відомства Європейської патентної організації, в яку входять 38 країн. Отримання Європейського патенту можливо і при подачі міжнародної заявки за Договором про патентну кооперацію (РСТ).
Якщо ви хочете подати заявку тільки в країни ближнього зарубіжжя, існує ще один варіант – подача заявки за Євразійською патентною конвенцією.
Країни-учасниці Євразійської патентної конвенції:
Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Казахстан, Киргизія, Молдова, Росія, Туркменістан, Таджикистан.
Вибір варіанту патентування залежить від декількох факторів – кількості країн, їх географічного положення, термінів патентування. За системою РСТ міжнародна заявка переходить в національну фазу після закінчення 30 місяців, тобто термін для остаточного вибору країн патентування подовжується, на відміну від інших варіантів подачі міжнародної заявки.
Якщо охорона потрібна в одній або двох закордонних країнах, можливий вибір на користь першого варіанту – подачі заявки безпосередньо до кожної країни – учасниці Паризької конвенції. Вибір також залежить від того, в яких саме країнах потрібна охорона промислової власності.
Після подачі міжнародної заявки проводиться міжнародний пошук, за результатами якого ви зможете визначитися з географією патентування і скорегувати матеріали заявки.
Для того, щоб почати процедуру міжнародного патентування, зателефонуйте нам, напишіть на info@PatentResult.com.ua, або просто скористайтесь формою замовлення.
Ми разом з вами визначимо систему патентування з урахуванням переліку країн, в яких необхідна охорона прав на об'єкт патентування, та інших факторів, укладемо договір та приступимо до виконання заявочних документів і подачі міжнародної заявки на видачу патенту.