Вартість реєстрації авторських прав залежить від типу заявника (фізична / юридична особа) та кількості авторів.
Наш експерт визначить всі деталі, що впливають на вартість, і надасть Вам детальний прорахунок.
В деталях розповідаємо про процедуру реєстрації та відповідаємо на Ваші запитання.
1. Укладаємо договір з умовою про конфіденційність.
2. Складаємо і подаємо заявку в Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.
3. Супроводжуємо процедуру.
4. Відповідаємо на запити експертів, за необхідності.
5. Передаємо Вам свідоцтво після його отримання.
1. Забезпечуємо досудове врегулювання відносин з порушниками і відповіді на вхідні претензії.
2. При необхідності представляємо Ваші інтереси в суді.
Для подання заявки від Вас буде потрібна тільки заповнена у вільній формі анкета і твір (надається після укладення договору).
Ми готуємо всі необхідні документи і супроводжуємо процес до отримання свідоцтва про реєстрацію.
Ми маємо досвід отримання сотень свідоцтв про реєстрацію авторського права в Україні і зможемо ефективно представляти Ваші інтереси в разі отримання запитів від експертизи. Відповіді на можливі запити включені у вартість послуг.
Для реєстрації авторських прав потрібне подання і підготовка анотацій, що дають повне уявлення про твір, які відповідають певним правилам.
Ми допомагаємо в підготовці таких анотацій для всіх наших клієнтів, за необхідності (підготовка анотацій входить у вартість оформлення заявки).
Реєстрація збірок творів
Охорона необмеженої кількості творів однією заявкою
Реєстрація контенту веб-сайтів за оптимальною ціною
Вартість реєстрації авторських прав в Україні - від 1950 грн.
Ми маємо великий досвід у всіх галузях права інтелектуальної власності, в яких має потребу компанія при створенні нових продуктів, послуг та інновацій в бізнесі - патентуванні винаходів та корисних моделей, реєстрації торговельних марок, авторських прав, і, звичайно ж, в судовому захисті, в Україні та за кордоном.
Просто зверніться до нас за консультацією, і ми безкоштовно розробимо для Вас стратегію повного захисту Вашого продукту, послуги або бізнесу.
Ми маємо досвід роботиі перевірених партнерів в країнах СНД, США, Японії, Канаді, Китаї, Індії, Австралії, Південній Кореї, Швейцарії та країнах Близького Сходу.
Це дозволяє нам ділитися знаннями і досвідом з нашими клієнтами для вибору найбільш оптимальних стратегій отримання правової охорони з урахуванням нюансів національних законодавств і розподілу бюджетів.
Вартість реєстрації авторських прав у США - від 450 USD
Строк процедури - від 9 місяців
Наше агентство забезпечує професійну реєстрацію авторських прав для мешканців усіх регіонів України.
Реєстрація авторських прав - депонування (збереження) твору в Українському агентстві авторських та суміжних прав з фіксацією даних про автора, дати реєстрації твору і його назви, з метою забезпечення правого захисту автора. Це один з найнадійніших способів захисту авторських прав в Україні, який користується великим попитом.
Твір можна передавати на зберігання з вилученням певних частин, якщо це не завадить його ідентифікації. Це є додатковою гарантією збереження об'єкту авторського права.
Охорона авторського права не розповсюджується на зміст об'єктів, тільки на їх форму. Якщо ви написали книгу, виклавши в ній новий спосіб видобутку алмазів, авторське право не забороняє його використовувати. Якщо описаний спосіб буде відповідати умовам патентоспроможності, його можна буде зареєструвати, як винахід або корисну модель, і лише це захистить його від крадіжки. Однак форму викладу способу авторське право захистить.
По суті, авторське право захищає не ідею, а її матеріальне втілення, тобто у випадку архітектурного об'єкту, наприклад, буде охоронятися сама форма об'єкту, а не спосіб її втілення.
Слід також зазначити, що при реєстрації авторських прав в Україні не проводиться попередня експертиза схожих творів, а лише закріплюється дата реєстрації. У випадку виникнення спорів щодо права авторства на будь-який об'єкт авторського права виграє той, хто має більш ранню дату реєстрації авторських прав, якщо немає доказів більш раннього оприлюднення твору.
Багато сервісів пропонують реєстрацію та збереження творів у власних реєстрах за менші суми, створюючи таким чином докази авторства.
Проте що може трапитись у випадку, якщо такий сервіс, котрому ви довірили своє майбутнє і плоди своєї праці, припинить своє існування? На це питання важко відповісти однозначно. Однак зрозуміло, що з державною установою, яка законом призначена охороняти авторські права, такого не станеться.
Також не можна забувати про те, що в одному випадку ви отримуєте державне свідоцтво, яке поважається судами всіх 164 країн-учасниць Бернської конвенції, а в іншому – сумнівної ваги папір.
Тим більше, додатковою перевагою на випадок виникнення спорів, є наявність свідоцтва держави, в суді якої в майбутньому ці спори можуть розглядатися. Саме тому бізнесмени, які мають інтереси в США, вважають за краще додатково реєструвати свої об'єкти авторського права в Бібліотеці конгресу США, оскільки таке свідоцтво має більшу вагу в американських судах і більше поважається в цій країні.
Все, що потрібно для реєстрації авторських прав - П.І.Б., адреса прописки і дата народження.
На підставі цих відомостей ми складаємо договір з умовою конфіденційності та весь процес реєстрації беремо на себе. Ми готуємо комплект документів, подаємо його на реєстрацію, і після її успішного завершення вручаємо вам Свідоцтво про реєстрацію авторських прав.
Ваш твір зберігається у Державному департаменті інтелектуальної власності на той випадок, якщо він знадобиться, щоб відстояти ваші права, або права ваших нащадків.
Для реєстрації авторських прав подається складена відповідним чином заявка, що включає в себе комплект необхідних документів.
Після розгляду матеріалів заявки, за умови її правильного складання, приймається рішення про реєстрацію авторських прав, після чого видається свідоцтво про реєстрацію авторських прав.
При реєстрації та захисті авторських прав для кожного виду твору діють свої правила оформлення заявок. Наші фахівці знають специфіку подачі заявок по кожному з видів творів, що дозволяє зекономити гроші і час наших клієнтів.
Права автора поділяються на майнові та немайнові.
*Майнові права автора можуть бути передані третім особам. Термін іх дії починається з моменту створення твору, триває протягом всього життя автора і закінчується через 70 років після його смерті. Після закінчення строку дії майнових прав твір стає суспільним надбанням
*Немайнові права автора не можуть бути передані третім особам і не обмежені по терміну дії.
Немайнові права:
– вимагати визнання авторства твору;
– забороняти або дозволяти використання твору під справжнім ім'ям автора, анонімно чи під псевдонімом;
– забороняти або дозволяти оприлюднення твору в будь-який момент до його оприлюднення;
– захищати твір від будь-яких виправлень, які можуть завдати шкоди честі та гідності автора.
Майнові права:
1. Право на використання твору
2. Право на заборону, або дозвіл на використання твору
Під використанням твору мається на увазі
– відтворення та копіювання;
– розповсюдження твору;
– імпорт примірників твору;
– переклад твору;
– публічна демонстрація, відтворення та показ твору;
– виправлення, доповнення і переробка твору;
– публічне мовлення твору.
– здача твору до використання
Цей список не є вичерпним.
Для cповіщення про свої авторські права автор або особа-правовласник, якому передано майнові авторські права, має право проставляти відповідне маркування на примірниках твору – знак охорони авторського права, який представляє собою сукупність трьох елементів:
– знак © (copyright);
– ім'я власника авторських прав;
– рік першої публікації твору.
Ми успішно працюємо з усіма регіонами України та зарубіжними партнерами і маємо надійні схеми співпраці з авторами України та СНД.
При бажанні, всю процедуру реєстрації можна провести, не виходячи з дому або офісу. Всі необхідні документи ми доставимо Вам кур'єром, а для вирішення робочих питань ми користуємось телефоном, електронною поштою та іноді відеозв'язком через інтернет.
Звертаємо вашу увагу на те, що твір може подаватися на реєстрацію частинами, що є додатковою гарантією його збереження.