Вартість реєстрації залежить від кількості класів, в які потрапляють товари і послуги, що цікавлять Вас, а також ряду інших деталей.
Наш експерт визначить всі деталі, що впливають на вартість, і надасть Вам детальний прорахунок. Всі наші клиєнти отримують 20% знижку на держ. збір за подання заявки
1. Перевіряємо знак на відповідність вимогам законодавства.
2. Робимо актуальний пошук по всім можливим базам на дату подання, включаючи подані заявки і міжнародні реєстрації, діючі в Україні.
1. Подаємо заявку на реєстрацію торгової марки в Укрпатент.
2. Супроводжуємо процедуру.
3. Відповідаємо на запити відомства, за необхідності.
4. Передаємо Вам свідоцтво після його отримання.
1. Здійснюємо моніторинг заявок на схожі знаки.
2. Забезпечуємо досудове врегулювання відносин з порушниками і відповіді на вхідні претензії.
3. За необхідності, представляємо Ваші інтереси в судах й Антимонопольному комітеті.
Нами зареєстровані сотні торгових марок спеціально для отримання доменів виду Name.UA, і ми знаємо всі нюанси делегування таких доменів.
Ви можете отримати бажаний домен, навіть якщо торговельна марка, що збігається з ним, вже зареєстрована до вас у потрібній вам сфері, або бажане ім'я не має розрізнювальної здатності.
Ми узгоджуємо всі спірні питання з адміністратором зони .UA ще ДО подачі торговельної марки на реєстрацію. Це дозволяє нашим клієнтам отримувати бажані домени, уникаючи спотворень доменного імені внаслідок невірного тлумачення образотворчих елементів реєстратором.
Завдяки налагодженій схемі дистанційної роботи, ми успішно працюємо з клієнтами з 120 міст України.
Ми також завжди будемо раді бачити Вас в наших офісах.
Для подання заявки на реєстрацію торгової марки від Вас знадобиться тільки логотип, або назва ТМ, інформація про сферу використання знака та дані заявника.
Ми готуємо всі необхідні документи і супроводжуємо процес до отримання свідоцтва про реєстрацію торгової марки.
Ми маємо великий досвід у всіх галузях права інтелектуальної власності, в яких має потребу компанія при створенні нових продуктів, послуг та інновацій в бізнесі - патентуванні винаходів та корисних моделей, реєстрації торговельних марок, авторських прав, і, звичайно ж, в судовому захисті, в Україні та за кордоном.
Просто зверніться до нас за консультацією, і ми безкоштовно розробимо для Вас стратегію повного захисту Вашого продукту, послуги або бізнесу.
Процес реєстрації торгової марки (далі за текстом – ТМ) починається з конкретних відповідей на питання:
Для чого мені ТМ?
Одній частині заявників ТМ потрібна для реєстрації домену .ua, іншим потрібно убезпечити від конкурентів бренд, яким маркуються товари/послуги, а третім важливо вийти на інтернаціональну платформу і реєстрація торгової марки в Україні виступає початковою сходинкою на шляху до отримання міжнародної ТМ.
Що буде охороняти ТМ?
Оформленню підлягають торгові марки різних типів:
Власниками прав на ТМ можуть бути як фізичні, так і юрособи (резиденти/нерезиденти держави).
Товарним знаком не може виступати слово, яке використовується як опис товарів/послуг конкретного типу, наприклад, «пральня».
Не можна, щоб графічне або словесне позначення торгової марки створювало ілюзію щодо властивості товару/послуги, наприклад, «смачніше печиво «Машенька».
Крім того, є й обмеження щодо оформлення товарного знаку, який відтворює/імітує символіку країни, емблеми/найменування органів держвлади як України, так і інших держав. Обмеження стосуються також відбитків і регалій, але при цьому, у вигляді окремих елементів вони можуть бути включені в знак, за умови позитивного рішення з боку їх власників.
Велике значення має правило, яке визначає неможливість реєстрації позначень, подібних з вже зареєстрованими/заявленими на реєстрацію в Україні товарними знаками, для ідентичних товарів/послуг або близьких з ними.
Від кого захищає ТМ?
Метою реєстрації товарного знаку є захист його індивідуальності та заборона на його безпідставне застосування. Торговельна марка охороняє лише ті товари/послуги, для яких вона оформлялася.
Звичайна тривалість реєстрації торгової марки становить від 18 до 20 місяців. Звичайно, існує й прискорена реєстрація торгової марки, яку можна зробити за 7-8 місяців, сплативши належний платіж. Подібне право особливо цінно, якщо ви бажаєте заборонити неправомірне застосування торгової марки третіми особами або ж отримати доменне ім'я в зоні .ua.
В нашій країні формально можна позначити п'ять етапів реєстрації ТМ:
1. Визначення групи товарів/послуг.
Спочатку потрібно зрозуміти, для яких саме товарів/послуг буде використовуватися ТМ. При виникненні труднощів з цим процесом, профільні фахівці сприятимуть у виборі певних класів.
2. Початковий пошук.
Після прийняття рішення про реєстрацію ТМ розумно здійснити завчасний пошук. Це необов'язковий етап, але з його допомогою можна переконатися, що тотожний/схожий товарний знак не був оформлений раніше і заявка на таке оформлення не була подана. Пошук ведеться для класу товарів/послуг, в якому планується реєстрація ТМ. При виникненні потреби фахівці готові надати аналіз звіту про пошук на наявність подібних/ідентичних ТМ в заданій групі й оцінять ваші ризики та шанси на її реєстрацію.
3. Подача заявки та сплата збору.
Якщо за підсумками попереднього пошуку вами прийнято рішення про реєстрацію знаку – профільні фахівці підготують документацію для оформлення та проведуть консультацію з питань, пов'язаних з цим процесом.
4. Виконання експертизи.
У процесі реєстрації заявка на ТМ проходить компетентну експертизу. За її підсумками може бути прийнята резолюція про реєстрацію ТМ або про попередню відмову в ній. У разі несприятливого рішення заявник має право звернутися з обґрунтованою відповіддю на користь реєстрації заявленого позначення.
5. Видача свідоцтва.
Це остання стадія оформлення. Свідоцтво є офіційним охоронним документом, який засвідчує право володіння на ТМ. Видається таке свідоцтво повноважним органом від імені держави. Термін дії документа становить 10 років з моменту направлення заявки на реєстрацію та може продовжуватися кожні 10 років.
На початковому етапі реєстрації профільні фахівці готують і направляють заявку в Укрпатент в електронному вигляді. При зверненні до фахівців нашої компанії заявник отримує знижку 20% на збори за подачу заявки
Для початку роботи, пов'язаної з реєстрацією торгової марки, від клієнта потрібно наступне:
1. Назва ТМ або логотип.
2. Інформація про те, для яких товарів/послуг буде використовуватися торговельна марка.
3. Інформація про заявника українською мовою (адреса та П.І.Б., точно, як записано в паспорті для фіз.особи, або найменування, адреса та код ЄДРПОУ для юрособи). Для нерезидентів буде потрібна та ж інформація на будь-якій мові, тільки без коду ЄДРПОУ.
На завершення хочеться відзначити, для того щоб реєстрація торгових марок відбулася, потрібно впевнитися у відсутності ідентичності/схожості з іншими ТМ, що зареєстровані або заявлені на реєстрацію в Україні іншою особою для однотипних послуг або товарів.
Фахівці компанії нададуть компетентний правовий супровід на всіх кроках оформлення та допоможуть отримати правову охорону ТМ.