1. Підписуємо договір з умовою конфіденційності.
2. Проводимо пошук аналогів на рівень техніки.
3. Аналізуємо і надаємо Вам результати.
1. Складаємо і подаємо заявку до Укрпатенту.
2. Супроводжуємо процедуру патентування.
3. Відповідаємо на запити відомства, за необхідності.
4. Допомагаємо отримати патент на винахід, або корисну модель.
5. Сприяємо отриманню патенту за кордоном.
1. Забезпечуємо досудове врегулювання відносин з порушниками і відповіді на вхідні претензії.
2. За необхідності, представляємо Ваші інтереси в суді.
Над кожною заявкою працює команда фахівців з багаторічним досвідом роботи:
кваліфікований патентознавець, начальник відділу і патентний повірений.
Всі співробітники пов'язані договором про конфіденційність.
Вартість реєстрації залежить від виду та місця реєстрації заявника, виду патенту (патент на винахід або корисну модель) та, в деяких випадках, від об'єкту патентування
Всі наші клиєнти отримують 20% знижку на держ. збір за подання заявки.
Багато патентів легко обійти через зайві деталі, згадані у формулі - об'єкти описують за принципом "як є", або з використанням простих спрощень, фактично - звужуючи Ваші права.
Це не суперечить вимогам експертизи і не впливає на отримання патенту, але може стати "бомбою уповільненої дії" для патентовласника.
Можливі небезпеки такого підходу:
- Конкуренти можуть обійти Вас і отримати життєздатний патент на винахід на ідентичне рішення
- Ви не зможете заборонити використання вашої інновації
Використовувані нами принципи дозволяють уникнути можливого обходу патентів наших клієнтів подібними способами, а їх використання при складанні формул - обов'язковий критерій якості, який завжди піддається перевірці.
З прикладами наших робіт можна легко ознайомитися в базах Укрпатенту.
Мішок, що затягується, можна описати, як:
"такий, що має тасьму для затягування", або "такий, що має засіб для затягування".
Перший варіант обмежить права за патентом до мішків з тасьмами.
Під другий варіант підпаде мішок з будь-яким засобом (тасьма, застібка, zip-застібка, клапан і т.д.).
Якщо суть полягає не в самій наявності тасьми, а, наприклад, в матеріалі мішка, або його додаткових функціях, другий варіант розширить правову охорону і захистить від обходу патенту.
Ми маємо великий досвід патентування в різноманітних галузях - від атомної енергетики і нафтопереробної промисловості до мобільних додатків, комп'ютерних систем і маркетингових інструментів.
Незалежно від того, наскільки спеціальною є тема Вашого винаходу - ми розберемося у всіх необхідних деталях і допоможемо Вам отримати сильний патент.
Всі фахівці агентства мають кілька освіт і успішний досвід патентування складнотехнічних об'єктів і систем.
Ми маємо великий досвід у всіх галузях права інтелектуальної власності, в яких має потребу компанія при створенні нових продуктів, послуг та інновацій в бізнесі - патентуванні винаходів та корисних моделей, реєстрації торговельних марок, авторських прав, і, звичайно ж, в судовому захисті, в Україні та за кордоном.
Просто зверніться до нас за консультацією, і ми безкоштовно розробимо для Вас стратегію повного захисту Вашого продукту, послуги або бізнесу.
Заявка на реєстрацію патенту в Україні включає в себе докладний опис аналогів, механізму їх роботи і недоліків, а також значну кількість викладеної певним чином інформації про об'єкт, що заявляється.
Документи заявки ми готуємо, перетворюючи отриману від Вас у вільному вигляді інформацію в підлеглий строгим правилам опис.
Після отримання, дані опрацьовуються, об'єкти (конструкції, способи, системи, речовини) аналізуються, виділяються суттєві ознаки, порівнюються зі знайденими під час пошуку аналогами, складається формула й опис, і, в результаті копіткої роботи ми отримуємо заявочні документи, що виконані з урахуванням всіх можливих дрібниць.
У сфері патентування кожна дія має свій строк виконання, причому жорстко обмежений.
Деякі строки можуть залишатися без уваги, коли патент на винахід вже отримано, і активна робота з ним не ведеться, зокрема:
- Строк можливості подання заявки в іншу країну (за замовчуванням - 12 місяців, не може бути відновлений).
Наслідки пропуску: неможливість патентування в інших країнах.
- Строки оплати зборів за підтримання охоронних документів у силі (може бути відновлений протягом обмеженого часу, після цього - не відновлюється).
Наслідки пропуску: втрата патенту.
Всі зазначені дедлайни строго контролюються нашими обліковими системами, завдяки чому наші клієнти завжди захищені від несподіванок.
Перед складанням заявки ми обов'язково проводимо патентний пошук на рівень техніки - це дозволяє провести попередній аналіз патентоздатності Вашої інновації, виявити найближчі аналоги об’єкта, що патентується, а також побачити й обійти можливі перешкоди для патентування в Україні та інших країнах.
Вартість стандартного пошуку входить у вартість комплексу послуг з отримання патенту.
Після завершення пошуку Ви отримуєте його результати, включаючи описи і номери патентів на найближчі аналоги, а також наш висновок щодо патентної чистоти вашого рішення відносно знайдених.
Важливо!
Пошук на рівень техніки не є пошуком на світову новизну, і призначений для підбору найближчих аналогів, необхідних при складанні заявки, а також попередньої оцінки патентоздатності об'єкта. Повний пошук на світову новизну може бути проведений тільки експертами Укрпатенту після подачі заявки, або світовим пошуковим органом після подачі міжнародної заявки.
Ми маємо досвід роботи і перевірених партнерів у країнах СНД, ЄС, США, Японії, Канаді, Китаї, Індії, Австралії, Південній Кореї, Швейцарії та країнах Близького Сходу.
Це дозволяє нам ділитися знаннями і досвідом з нашими клієнтами для вибору найбільш оптимальних стратегій отримання правової охорони з урахуванням нюансів національних законодавств і розподілу бюджетів.
Щоб підтвердити і захистити свої права власника, винахід або корисну модель необхідно запатентувати. На практиці це означає отримання на руки офіційного документа – патенту, виданого державним органом (Патентним відомством). Існують два види отримання – у звичайному порядку і прискорене.
За звичайною процедурою необхідно зібрати необхідні документи і подати заявку. Отриману інформацію перевіряють, обробляють, дані реєструють. Через 12-20 місяців Ви зможете отримати свій патент на винахід.
Прискорене патентування винаходів займає від 5 до 6 місяців з дати подачі заявки (корисні моделі патентують близько 2-2,5 місяців). Така схема допомагає скоротити терміни отримання документа. Вона використовується в таких випадках:
Крім цього, патент в Україні буває необхідний для внесення інформації до Митного реєстру. Мета проста – припинити поширення контрафакту.
Винахід або корисна модель – це результат інтелектуальної діяльності, що стосується будь-якої технологічної сфери. У чинному законодавстві України чітко прописано, що саме позначають таким терміном. Сюди відносяться:
Власник отримує на руки офіційно завірений патент на винахід. Україна має ряд законів, що охороняють права власника документа. Охорона поширюється на строк до 20 років, починаючи з моменту подачі заявки. Для корисної моделі строк патенту скорочений до 10 років. Документ підтверджує:
Щоб дізнатися, скільки коштує патент, Ви можете звернутися до фахівців нашої компанії.
У кожному разі оформлення патенту має свої особливості. Для фізичних осіб ставки державного мита менше, ніж для юридичних.
У кінцеву суму входять такі пункти, як:
Важливі нюанси
Після докладного розгляду експертиза приймає рішення – видавати патент Київ або відмовити у видачі. Будь-яка відмова підкріплюється вагомими аргументами.
Якщо первинна заявка на патент відхилена, таке рішення можна оскаржити, подавши аргументовану відповідь. Якщо рішення експертизи позитивне, то питання, як отримати патент, вирішено.
В окремих випадках патентування може зайняти трохи більше часу. Зазвичай це відбувається, коли необхідно подати додаткові матеріали, роз'яснення і уточнення, або відповідати на запити експертизи.
Для того, щоб запатентувати винахід буде потрібна наступна інформація:
На основі зазначених даних фахівці нашої компанії зможуть провести патентний пошук і підготувати всі необхідні заявочні документи, включаючи формулу, опис, реферат і саму заявку.
Якщо Ваша заявка на отримання патенту була схвалена, і Ви отримали позитивне рішення з Патентного відомства, приготуйтеся до заключного етапу. Перед отриманням патенту необхідно ще раз ретельно перевірити:
Також необхідно скласти і подати клопотання про видачу патенту, повністю оплатити належні види держмита.
Після отримання патенту на руки необхідно перевірити правильність внесення всіх даних (назва винаходу, інформація про автора і т.д.).
Ми допоможемо отримати патент в звичайному порядку. Якщо для вас час - гроші, ми зможемо забезпечити для Вас прискорене патентування пром.зразка (прискорене патентування дизайну/зовнішнього вигляду), як і прискорене патентування винаходу (корисної моделі)