Патентне агентство
Результат
Засновано у 2007
Кілька офісів в Україні та відділення в США, ЄС, Японії, Австралії, Кореї, В'єтнамі, Туреччині, Швейцарії, Китаї. VIber/WhattsApp/Telegram:+380989150415
Безкоштовно по Україні:
пн-пт 09.00 - 18.00

Співробітництво України та Китаю у сфері охорони авторських прав вийшло на новий рівень

Співробітництво України та Китаю у сфері охорони авторських прав вийшло на новий рівень
Співробітництво України та Китаю у сфері охорони авторських прав вийшло на новий рівень

 Відомо, що 4 липня 2011 у приміщенні Державної служби інтелектуальної власності України пройшла двостороння зустріч представників української сфери захисту авторських прав з колегами з КНР.

Реєстрація торгових марок
Патентування корисних моделей
Патентування винаходів
Реєстрація авторських прав

 Зустріч представників сфери захисту авторських прав відбулася в рамках українсько-китайських відносин, що вийшли на новий рівень після візиту в України президента КНР Ху Дзіньтао.

 За словами віце-міністра Головного управління в справах преси та видання Яна Хіаохонга він сподівається на продовження плідної співпраці з Україною. На зустрічі він представив китайську систему захисту авторських прав та стисло дав оцінку стану захисту інтелектуальної власності в Китаї.

 Заступник голови Державної служби Олексій Янов розповів китайським колегам про українське законодавство у сфері охорони авторського права. А саме він підкреслив, що з 1993 р. в Україні діє закон «Про авторське право і суміжні права».

 О.Янов зазначив, що договір про взаємне представництво інтересів з Музичним товариством КНР діє з 2003 р, але проблема піратства й досі існує як в Китаї, так і в Україні. В зв’язку з цим державні контролюючі органи наполегливо працюють над її вирішенням.

 Також під час зустрічі відбулася важлива бесіда обох сторін, під час якої представники Китаю відмітили низьку важливих для себе питань. Наприклад, які саме відомства та структури здійснюють нагляд за дотриманням чинності авторського права та суміжних прав в Україні, а також які з них відносяться до державних, а які приватні. Крім того, їх зацікавило які саме правові санкції діють проти порушників закону.

 Окремо обговорювалось питання порушення авторських прав в мережі Інтернет. З цього приводу китайські колеги згадали закон, який регулює діяльність Інтернет-видань у Китаї. Цей факт зацікавив українську сторону і учасники зустрічі домовилися найближчим часом обмінятися інформацією стосовно цього.

 Зустріч завершилася подякою Яна Хіахонга українським посадовцям та завершальною промовою Олексія Янова про те, що подібні заходи мають велике значення для обох сторін.

 

Джерело: kmu.gov.ua

Попередня стаття
Наступна стаття
Задати питання
 
експерту
Отримайте безкоштовну консультацію
Досвідчений фахівець зв'яжеться з Вами протягом 5 хвилин
Отримайте безкоштовну консультацію
Досвідчений фахівець зв'яжеться з Вами протягом 5 хвилин
Гаратнія конфіденційності
Дякуємо за ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
[Заголовок]
[Подзаголовок]
Гарантія конфіденційності