Патентне агентство
Результат
Засновано у 2007
Кілька офісів в Україні та відділення в США, ЄС, Японії, Австралії, Кореї, Росії, В'єтнамі, Туреччині, Швейцарії, Китаї
Безкоштовно по Україні:
пн-пт 09.00 - 18.00

В Україні є інноваційне майбутнє

В Україні є інноваційне майбутнє
В Україні є інноваційне майбутнє

Підтвердженням цього доводу є проведена нещодавно друга Всеукраїнська науково-технічна виставка інноваційних проектів. Організатори проекту зізналися, що обрати сто найкращих робіт було вкрай складно. Кількість бажаючих прийняти участь у конкурсі була значною порівняно з попереднім роком. Старшокласники, студенти професійно-технічних та вищих навчальних закладів представити 111 кращих робіт. Тематика винаходів юних науковців варіювалася від розробки моделей космічного буксира до винаходів, призначених для висадки саджанців.

Реєстрація торгових марок
Патентування корисних моделей
Патентування винаходів
Реєстрація авторських прав

 Значна кількість розробок молодих винахідників покликана полегшити буденне життя людини, передусім тим, хтомає обмежені фізичні можливості. Змінити цю ситуацію мріє одинадцятикласник із Запоріжжя Тимур Аббасов. Для цього він розробив візок-всюдихідник, що отримав патент на корисну модель. Покращений візок може самотужки долати сходи та бардюри. Зі своїм винаходом юнак звернувся до виробників інвалідних візків. Зараз Тимур Аббасов чекає на їх відповідь.

 Також цікавий винахід, що отримав патент на корисну модель, був у луганчанина Віталія Доценко, який розробив спосіб впливати на споживачів-неплатників. Завдяки його приладу подача води в квартири боржників буде перекриватися автоматично. Для того, щоб повернути воду у квартири, за неї треба буде заплатити. Інформація про оплату заборгованості записується спеціальним кодом на спеціально призначену для цього картку. Вартість приладу юного винахідника становить близько 400 грн. Юний науковець вже отримав патент на корисну модель на своє творіння.

 За словами академіка Національної академії наук України Віктора Грінченко, головне щоб молоді науковці та винахідники не втрачали ентузіазму. Всім відомо, що шлях від ідеї до її втілення в життя дуже тривалий і часом тернистий. Тому, щоб досягти мети і отримати визнання, потрібно наполегливо працювати. Але найважливіше зараз для науковців в Україні - бачити перспективу в своїй праці. Саме тут  має підключатися держава: допомагати дитині розвивати свій винахідницький талант.

 

Джерело: golos.com.ua

 

Попередня стаття
Наступна стаття
Задати питання
 
експерту
Отримайте безкоштовну консультацію
Досвідчений фахівець зв'яжеться з Вами протягом 5 хвилин
Отримайте безкоштовну консультацію
Досвідчений фахівець зв'яжеться з Вами протягом 5 хвилин
Гаратнія конфіденційності
Дякуємо за ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
[Заголовок]
[Подзаголовок]
Гарантія конфіденційності