Патентне агентство
Результат
Засновано у 2007
Кілька офісів в Україні та відділення в США, ЄС, Японії, Австралії, Кореї, Росії, В'єтнамі, Туреччині, Швейцарії, Китаї
Безкоштовно по Україні:
пн-пт 09.00 - 18.00

Найжахливіший патент Google

Найжахливіший патент Google
Найжахливіший патент Google

Доволі незвичні ідеї технологічний гігант планує втілити в життя. Назва патенту «Агенти-інтерфейси для інтерактивної електроніки з підтримкою соціальних сигналів» (Agent Interfaces for Interactive Electronics that Support Social Cues).  Під настільки туманним формулюванням ховається система дистанційного керування побутовими приладами та комп'ютерною технікою, призначена для інтеграції в дитячі іграшки. Заявка на патент була подана ще в лютому 2012 року, але доступна громадськості стала тільки зараз.

Реєстрація торгових марок
Патентування корисних моделей
Патентування винаходів
Реєстрація авторських прав

Річард Уейн Деволь в патентній заявці описав, як іграшки, оснащені мікрофонами, камерою, динаміками і, звісно, мають доступ до інтернету, активуються, почувши кодове слово (на зразок як Ок, Goоggle). Взаємодіяти з користувачем технологічні девайси вміють за допомогою мови або міміки подібної до людської. Наприклад, у разі зацікавленості іграшковий ведмідь широко відкриє очі і підніме голову так, щоб «краще бачити» мовця. Коли іграшка не знає, що відповісти – задумливо почухає голову. Якщо після цього дитина не заплаче від страху, то зможе управляти домашньою технікою – від телевізора до термостата і джерел освітлення.

Привабливий зовнішній вигляд, запозичений у кроликів і ведмедів, повинен забезпечити девайсам любов дітей, але по факту це пристрій для всіх членів сім'ї.

Правда, виникає безліч питань, починаючи від чіткості мови маленької дитини, відсутності інтересу до подібних іграшок у дорослого, та й, власне, необхідності давати малюкові можливість управління відразу декількома пристроями. Також гаджети мають можливість записувати інформацію, що викликає питання про конфіденційність даних.

Іграшки назвали «найстрашнішим патентом Google». Пора б втрутитися у справу організації «Кампанія за дитинство без комерції». На початку весни її учасники закликали Mattel згорнути роботу над розумною Барбі, яка вміє розпізнавати голос. Одним з аргументів проти подібних іграшок була шкода комунікативним навичкам малюка – якщо можна поговорити з лялькою, навіщо заводити справжніх друзів?

 

Джерело: http://www.ixbt.com

Попередня стаття
Наступна стаття
Задати питання
 
експерту
Отримайте безкоштовну консультацію
Досвідчений фахівець зв'яжеться з Вами протягом 5 хвилин
Отримайте безкоштовну консультацію
Досвідчений фахівець зв'яжеться з Вами протягом 5 хвилин
Гаратнія конфіденційності
Дякуємо за ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
[Заголовок]
[Подзаголовок]
Гарантія конфіденційності