Патентне агентство
Результат
Засновано у 2007
Кілька офісів в Україні та відділення в США, ЄС, Японії, Австралії, Кореї, В'єтнамі, Туреччині, Швейцарії, Китаї. VIber/WhattsApp/Telegram:+380989150415
Безкоштовно по Україні:
пн-пт 09.00 - 18.00

Молодий український винахідник розробив літаючий автомобіль

Молодий український винахідник розробив літаючий автомобіль
Молодий український винахідник розробив літаючий автомобіль

Учень Малої академії наук України винахідник Олександр Авраменко отримав перший в Україні патент накорисну модель на електромобіль, що здатен підніматися у повітря. Зокрема, винахід є поєднанням електричного авто з гелікоптером. Цим обумовлена і назва винаходу – «Еко-гріг».

Реєстрація торгових марок
Патентування корисних моделей
Патентування винаходів
Реєстрація авторських прав

 За словами автора літаючого авто, така машина може залишитися у повітрі майже годину. Більше того, винахід повністю екологічно чистий та надзвичайно економний, працює на водні і не приносить шкоди повітрю.

 Александр Авраменко розповів, що якщо порівняти розробку з традиційним транспортом, то бензинові авто викидують щорічно у повітря понад 2 мільйони тонн небезпечних речовин. Разом з тим, розвиток електротранспорту штучно стримується. Діло в тому, що бізнесу з видобутку та переробки нафти невигідно, щоб розвивалася електрична гілка транспорту. Таким чином, нафтове лобі робить усе, щоб стримувати процес розвитку електротранспорту не тільки в Україні, а також країнах світу.

 Розробка юного техніка може перевозити людей та вантажі у сільській місцевості, куди бензиновим авто не пробратися, або в будь-якій іншій місцині, де в’їзд заборонено з огляду на екологічну шкоду, яку вони можуть завдати. «Еко-гріг», що отримав патент на корисну модель, може бути корисний і комунальним службам.

 Як пояснює розробник, енергію для свого руху винахід отримує заявдяки хімічним реакціям, що відбуваються з воднем у паливних комірках електромобіля. Транспортний засіб, захищений відтепер патентом на корисну модель, не складний в керуванні: зліт і посадка виконуються в автоматичному режимі. Додамо, що «Еко-гріг» також обладнаний джойстиком, двома електродвигунами та бортовим комп’ютером.

 Розробка Александра Авраменка вже отримала відзнаку російських науковців на конкурсі молодих вчених в Москві, отримавши спеціальну нагороду за оригінальність.

 

Джерело: mukachevo.net

Попередня стаття
Наступна стаття
Задати питання
 
експерту
Отримайте безкоштовну консультацію
Досвідчений фахівець зв'яжеться з Вами протягом 5 хвилин
Отримайте безкоштовну консультацію
Досвідчений фахівець зв'яжеться з Вами протягом 5 хвилин
Гаратнія конфіденційності
Дякуємо за ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
[Заголовок]
[Подзаголовок]
Гарантія конфіденційності