Патентне агентство
Результат
Засновано у 2007
Кілька офісів в Україні та відділення в США, ЄС, Японії, Австралії, Кореї, Росії, В'єтнамі, Туреччині, Швейцарії, Китаї
Безкоштовно по Україні:
пн-пт 09.00 - 18.00

GPS-навігатор може стати причиною подорожчання проїзду в маршрутках

GPS-навігатор може стати причиною подорожчання проїзду в маршрутках
GPS-навігатор може стати причиною подорожчання проїзду в маршрутках

Луцькі чиновники вирішили, що з початком нового року всі маршрутки міста повинні бути оснащені GPS-навігаторами. Вони вважають, що це допоможе відстежувати рух маршруток. Більше того, нововведення повинно підвищити рівень безпеки проїзду на міському траспорті. Річ у тому, що останнім часом жителі Луцька скаржаться, що водії маршруток влаштовують перегони, щоб перехопити пасажирів і заробити зайву гривню. Тому міська влада вирішила припинити це, встановивши на кожну машину GPS-навігатор. Підприємство «Візор» буде виступати диспетчером і звітуватиме про рух транспорту. Але наразі невідомо, як інтернет-провайдер буде виконувати роботу диспетчера маршруток. Самі перевізники проти інновацій. А лучани переживають, щоб вартість проїзду не зросла від таких інновацій. Повідомляється, що GPS-навігатори, що встановлюватимуть в салоні машин, мають патент на корисну модель.

Реєстрація торгових марок
Патентування корисних моделей
Патентування винаходів
Реєстрація авторських прав

 Деякі з чиновників вважають, що облаштування маршруток GPS-навігаторами не тільки дасть можливість контролювати рух та дотримуватися графіку автобусів, а значно розвантажить дороги міста. Підприємство «Візор» виграло право на встановлення та диспетчеризацію GPS-системи на конкурсі, який півтора року тому провела міська рада. Саме цьому підприємству вдалося виграти тому, що воно запропонувало найоптимальнішу ціну (165 грн. у місяць за один автобус). Мультимедійним автоматизованим комплексом користуються вже більше десятка маршруток Луцька. На ці пристрої підприємство «Візор» має патент на корисну модель.

 Технологія була запозичена з Польщі, але міська влада запевнила, що систему вдалося зробити більш дешевшою і кращою. Це дасть можливість контролювати рух та дотримуватися руху автобусів.

 Серед багатьох інших заходів контрою перевізників міська рада обрала саме встановлення GPS-навігаторів,  що може в майбутньому стати причиною подорожчання проїзду в маршрутках. Але у відділі транспорту так і не пояснили, яка ж кінцева мета встановлення GPS-навігатірів, які отримали патент на корисну модель.

 

Джерело: vidomosti-ua.com

Попередня стаття
Наступна стаття
Задати питання
 
експерту
Отримайте безкоштовну консультацію
Досвідчений фахівець зв'яжеться з Вами протягом 5 хвилин
Отримайте безкоштовну консультацію
Досвідчений фахівець зв'яжеться з Вами протягом 5 хвилин
Гаратнія конфіденційності
Дякуємо за ваш запит
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
[Заголовок]
[Подзаголовок]
Гарантія конфіденційності