"Результат" - агентство патентного повіреного України. Більш ніж 15 років охорони інтелектуальної власності:

Реєстрація торгових марок

Патентування корисних моделей

Патентування винаходів

Реєстрація авторських прав

Львівський голова вимагає змінити умови реєстрації алкогольних та табачних тм - 29.01.2012

Львівський голова вимагає змінити умови реєстрації алкогольних та табачних тм

Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника з вимогою переглянути процедуру узгодження знаків інтелектуальної власності, які прямо або опосередковано популяризують алкогольні напої та тютюнові вироби. Мер оголосив цю вимогу на засіданні міськвиконкому. Говорячи більш детально, мерія просить змінити особливості реєстрації торговельних марок, які в своїй основі включають слова «алкоголь», «тютюн», «горілка», або відповідні графічні зображення.

Міські чиновники вважають, що товарні знаки, що розміщені на львівських будинках, не тільки в більшості випадків не відповідають чинному Закону України «Про мови», але стимулюють вживання алкоголю та тютюнопаління.

Як вважає заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів, зараз є багато нарікань, що стосується кількості російськомовних та англомовних вивісок, в котрих присутнє слово «алкоголь». Василь Косів підтримує введення поправок в особливості реєстрації торговельних марок, які включають вже зазначенні слова. Він підкреслив, що коли доходить до розмови по демонтажу такої вивіски, виявляється, що вони вже пройшли реєстрацію в якості торговельної марки. Це зображення або емблема не може трактуватися як напис на певній мові. За словами Садового, місцева влада не може впливати на процес появи таких вивісок.

Мер вважає, що департамент інтелектуальної власності, що існує в міністерстві освіти в науки, молоді та спорту, погоджує все без розбору. Це впливає на те, що українське законодавство про мови не працює як слід.

Разом з тим, львівська міська влада не виключають можливості використання зображень іншомовних товарів, але за однією умовою – за наявності значно більшого напису на українській мові.

Джерело: akcyz.com.ua

 

Додати коментар

*Iм'я:
*E-mail:
*Питання:
*-Необхідно заповнити
 

 

 

Торгові марки і Патенти в Україні, ЄС та СНД
Resaltare | info@PatentResult.com.ua Гаряча лiнiя: (044) 362-67-02 (068) 177-92-00
(061) 270-47-96 (098) 915-04-15
(095) 865-94-37
9:00 - 18:00
Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію фахівця
(068) 177-92-00