Послуги » Реєстрація торгових марок » Реєстрація торгової марки та товарного знаку в Україні

Реєстрація торгової марки та товарного знаку в Україні

Регистрация торговых марок и товарных знаков в Украине
Наше агентство забезпечує професійну реєстрацію торгових марок для всіх регіонів України

Ми повністю позбавляємо наших клієнтів від турбот по реєстрації торгової марки, супроводжуючи весь процес реєстрації до його успішного завершення.

Все що потрібно для реєстрації - копія паспортних даних, або реквізити організації та короткі відомості про вашу торгову марку.

На підставі цих даних ми укладаємо договір і весь процес реєстрації беремо на себе. Після його закінчення ви отримуєте Свідоцтво про реєстрацію торгової марки, а ми виконуємо її правове супроводження.

Вартість реєстрації торгової марки залежить від типу, строку реєстрації, та кількості класів МКТП, в котрі потрапляє сфера використання Вашої торгової марки.

Ми допомагаємо нашим клієнтам обрати оптимальну процедуру реєстрації торгової марки так, щоб торгова марка отримувала надійну правову охорону без зайвих витрат.

Щоб уточнити вартість реєстрації, а також отримати відповіді на всі Ваші питання, телефонуйте нам (044) 362-67-02

Замовити реєстрацію торгової марки

Чому нас обирають?
 Більш ніж 15 років досвіду реєстрації та захисту інтелектуальної власності в Україні та за кордоном.
 Поетапна оплата послуг.
 Кращі ціни.
 Будь-які способи оплати.
 Відсутність прихованих платежів.
 Фінансовий звіт. Ми надаємо нашим  клієнтам всі документи про сплату державних мит.
 Ми подаємо заявки на реєстрацію торгових марок в Укрпатент онлайн - за 1 годину незалежно від того, в якому місті Ви знаходитесь.
 Агентство очолює патентний повірений України з багаторічним досвідом роботи. Це є гарантом того, що ваша заявка на реєстрацію торгової марки буде подана з дотриманням всіх тонкощів процедури і з максимальною вірогідністю отримає правову охорону.
 Доставка кореспонденції здійснюється кур'єрською поштою особисто в руки.
 Вартість робіт за договором не змінюється і не збільшується, навіть якщо для виконання зобов'язань потрібно більше  витрат праці та часу, ніж передбачалося спочатку.
 Наявність валютних рахунків (рублі, франки, євро) максимально спрощує нам оплату міжнародних реєстрацій.
 Наші фахівці можуть бути відряджені в будь-яку точку України.
 Всі роботи ведуться за договором з умовою конфіденційності.
 Всі консультації в процесі реєстрації надаються БЕЗКОШТОВНО.
 Ми надаємо консультації навіть в вихідні.

 

Після закінчення процедури ви отримаєте:

Зареєстрований в Україні знак для товарів і послуг, використовувати який можете тільки ви
Можливість фінансового та адміністративного стягнення  за незаконне використання вашої торговельної марки
Можливість продати, частково передати, або делегувати за договором франчайзингу права на торговельну марку
Впевненість у тому, що ніхто не скористається плодами вашої праці з розвитку торгової марки, не перехопить вдалу назву і не буде за ваш рахунок економити на розкрутці бренду
Право на однойменний з торговою маркою домен ua.

 

Для початку реєстрації

Просто звяжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

Наш телефон: +38 (068) 177-92-00

        (061) 270-47-96

        (044) 362-67-02

E-mail: info@PatentResult.com.ua

  Skype: Resaltare

   icq: 413-975-189

Написати нам

 


Що в Україні реєструють в якості товарного знаку (торговельної марки)?


Серед зареєстрованих торгових марок можна знайти найрізноманітніші атрибути, що ідентифікують компанії, товари та послуги.

Назва підприємства.
В якості торгової марки часто реєструється назва організації.


Назви та позначення товарів.
Один з найпоширеніших способів використання торговельної марки в усьому світі.


Назви і позначення послуг.
Реєстрація впізнаваних елементів (назв, позначень, логотипів) ексклюзивних послуг в якості товарних знаків (торговельних марок) проводиться у звичайному порядку.


Етикетки.
Копіювання етикетки товару може ввести в оману споживача, який звик до певної кольорової гамми улюбленого товару або його логотипу, тому етикетки в Україні також стають об'єктом реєстрації в якості торговельних марок (товарних знаків).


Упаковки.
Відомо чимало прикладів, коли упаковки товарів підроблялися. Тому в Україні поширена охорона форми впізнаваної упаковки шляхом її реєстрації в якості торгової марки (товарного знаку).
В деяких випадках тара, що містить товар, є відмінною ознакою, за якою споживач впізнає потрібний йому товар.


Звукові послідовності (рекламні мелодії).
В якості торгових марок реєструються фірмові мелодії радіостанцій, рекламні звукові послідовності. Звук мотору Harley Davidson є зареєстрованою торговельною маркою.


Рухомі знаки.
Такі знаки поширюються завдяки оригінальності і можливості залучити більше уваги споживача.


Знаки текстури.
Такі знаки застосовують для того, щоб товари або упаковка мали особливе відчуття дотику, яке може відрізнити їх від інших товарів.

Вимоги до позначення, яке реєструється

- не суперечить публічному порядку, принципам гуманності та моралі;

- має розрізнювальну здатність, тобто не дозволяє споживачеві сплутати одне позначення з іншим;

- не вводить в оману щодо виробника.

Торговельні марки, схожі настільки, що їх можна сплутати, не можуть бути зареєстровані для одних і тих самих товарів та послуг.

Не підлягають державній реєстрації і не можуть отримати правову охорону зображення, що імітують або зображують:

- прапори, державні герби та інші державні емблеми і символи;
- назви держав;
- емблеми и найменування міжнародних міжурядових організцій;
- офіційні контрольні, пробірні, гарантійні клейма і печатки;
- нагороди та інші відзнаки.
Проте, вищевказані позначення можуть бути включені в подану на реєстрацію торговельну марку в якості не охоронюваних елементів, за умови згоди компетентного органу відповідної організації.
Реєстрація торгової марки підтверджує її відповідність цим критеріям.

Торгова марка, товарний знак – це інвестиційний портфель, що дає віддачу і одночасно здобуває вартість. Торгова марка Coca-Cola наприклад, коштує дорожче всіх заводів і матеріальних ресурсів компанії, і продовжує набирати в ціні з кожним доларом, вкладеним в її рекламу.

Де реєструються торговельні марки (товарні знаки)?


Єдиним закладом, де відбувається реєстрація торгових марок (товарних знаків) в Україні є Укрпатент. Документи для реєстрації торгової марки, як правило, складаються та супроводжуються патентними повіреними – фахівцями з інтелектуальної власності, які представляють інтереси клієнтів в Укрпатенті. Після успішного проходження процедури реєстрації торгової марки Укрпатентом видається свідоцтво про реєстрацію торгової марки (товарного знаку).

Документи та відомості для реєстрації товарного знаку (торгової марки) в Україні:


- П.І.Б. та адреса прописки (для фіз. особи)
- найменування, ЄДРПОУ та юридична адреса організації (для юр. особи)
- зразок торгової марки (зображення, текст)
- інформація про те, для яких товарів чи послуг буде використовуватися торгова марка.

Порядок реєстрації торгової марки (товарного знаку) в Україні:


1. Створення торгової марки – Неймінг, якщо ви її ще не маєте або є необхідність її змінити.


2. Перевірка торгової марки на унікальність – офіційний пошук схожих торгових марок. Цей етап не є обов'язковим, однак ми рекомендуємо його своїм клієнтам.
Якщо в процесі реєстрації будуть виявлені схожі до ступеня змішування на вашу торгові марки, зареєстровані або подані на реєстрацію раніше, вам можуть відмовити в реєстрації торгової марки (товарного знаку), а це загрожує втратою часу та грошей.
Попередній пошук дасть можливість вже точно дізнатися, з чим доведеться зіткнутися під час експертизи, знайти зареєстровані та подані на реєстрацію схожі торгові марки, та при необхідності скорегувати підготовчі роботи. Складена з урахуванням пошуку заявка є оптимальною для реєстрації торгової марки.


3. Підготовка патентним повіреним необхідних документів для реєстрації торгової марки та їх подача в Укрпатент.


4. В Укрпатенті заявка на реєстрацію торгової марки (товарного знаку) проходить два етапи експертизи:

Формальний етап - перевірка правильності оформлення заявочних документів і встановлення дати подання заявки. Правильно складена заявка на реєстрацію торгової марки грає важливу роль при отриманні правової охорони. Але трапляються випадки, коли зареєстровані торгові марки не дають своєму власнику повного обсягу прав через те, що заявка на реєстрацію торгової марки була складена з помилками. Тому довіряти реєстрацію своєї торгової марки необхідно тільки професіоналам. Після проходження цього етапу торгова марка отримує тимчасову правову охорону, а власник отримує право ставити поряд з торговою маркою знак ТМ.

Кваліфікаційний етап - перевірка охороноспроможності торгової марки.
Торгова марка аналізується на предмет схожості з вже зареєстрованими торговельними марками, а також на відповідність загальним вимогам. Під час цього етапу експерти Укрпатенту можуть надсилати запити з пропозиціями внести зміни в заявочні документи та пояснити ті чи інші відмінності від вже зареєстрованих в Україні знаків для товарів та послуг (торговельних марок).
Ми готуємо відповіді, що допомагають в максимальному обсязі отримати правову охорону для вашої торгової марки. Наші фахівці мають великий досвід такого листування і тим самим ефективно допомагають клієнтам подолати труднощі експертизи.


5. Після успішного проходження експертизи виноситься рішення про видачу Свідоцтва про реєстрацію торговельної марки (товарного знаку, торговельного знаку, знаку для товарів і послуг) в Україні. Ми сплачуємо відповідні мита, після чого ви отримуєте свідоцтво і право проставляти поряд зі своєю торговою маркою знак R.
Приблизний строк отримання свідоцтва за стандартною процедурою – 1.5 року. При необхідності можна використати прискорену процедуру реєстрації.


6. Протягом усього терміну використання торгової марки ми безкоштовно консультуємо вас щодо будь-яких питань, пов'язаних з правовою охороною вашої торгової марки.


Ви зможете звернутися до нас у будь-який час. Ми підкажемо що робити, якщо хтось порушить ваші права, як надійно захистити свої інтереси під час передачі та частковому делегуванні прав на торгову марку, і будемо вірними та надійними помічниками у всіх питаннях, що стосуються інтелектуальної власності.

Мы працюємо з усіма регіонами України та країнами СНД.

Наш телефон: +38 (068) 177-92-00

        (061) 270-47-96

        (044) 362-67-02

E-mail: info@PatentResult.com.ua

  Skype: Resaltare

 

Поставити питання

*Iм'я:
*E-mail:
*Питання:
*-Необхідно заповнити
 

 

 

Торгові марки і Патенти в Україні, ЄС та СНД
Resaltare | info@PatentResult.com.ua Гаряча лiнiя: (044) 362-67-02 (068) 177-92-00
(061) 270-47-96 (098) 915-04-15
(095) 865-94-37
9:00 - 18:00
Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію фахівця
(068) 177-92-00