"Результат" - агентство патентного повіреного України. Більш ніж 15 років охорони інтелектуальної власності:

Реєстрація торгових марок

Патентування корисних моделей

Патентування винаходів

Реєстрація авторських прав

Особливості патентування промислової інтелектуальної власності - 13.01.2012

Особливості патентування промислової інтелектуальної власності

У 2011 році була створена Державна служба інтелектуальної власності, яка до того називалася Державним департаментом інтелектуальної власності. Ця служба виступає  головним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у галузі охорони інтелектуальної власності (патентів на промислові зразки, винаходи тощо). Охоронні документи, котрі захищають об’єкти інтелектуальної власності, а саме патенти на промисловий зразок чи винахід, офіційно видає Держслужба інтелектуальної власності. Але насамперед всі процеси контролює державне підприємство «Український інститут промислової власності» («Укрпатент»). Воно є установою науково-технічної експертизи і підпорядковується Держслужбі. Укрпатент проводить експертизу заявок на одержання патентів на промислові зразки, винаходи (корисні моделі), торгові марки та інше. Кваліфіковані експерти відомства проводять експертизу поданих заявниками матеріалів, щоб перевірити іх відповідність умовам правової охорони. Держслужба в свою чергу лише формально їх затверджує (вводить в дію).
 
Разом з тим, при Укрпатенті нещодавно була створена філія, що надає інформаційні послуги, а саме звіти про патентні пошуки, необхідні для прискореного розгляду заявок на одержання патентів. Майже всі послуги, пов’язані з реєстрацією прав на об’єкти інтелектуальної власності в Україні є платними і виконуються у вигляді зборів, мита або плати за деякі послуги.

 Зараз подати заявку до Украптенту можна особисто, звернувшись в офіс відомства або через систему електронного подання заявки. Після подачі заявки необхідно буде сплатити збір за ії подачу протягом двох місяців з дати подання. Зауважимо, що для промислових зразків та корисних моделей в Україні діє так звана «явочна система», тобто експерти відомства розглядають заявки під відповідальність заявника (кваліфікаційна експертиза не проводиться).

 

Джерело: liga.ua

 

Додати коментар

*Iм'я:
*E-mail:
*Питання:
*-Необхідно заповнити
 

 

 

Торгові марки і Патенти в Україні, ЄС та СНД
Resaltare | info@PatentResult.com.ua Гаряча лiнiя: (044) 362-67-02 (068) 177-92-00
(061) 270-47-96 (098) 915-04-15
(095) 865-94-37
9:00 - 18:00
Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію фахівця
(068) 177-92-00