1. Підписуємо договір з умовою конфіденційності.
2. Проводимо пошук аналогів на рівень техніки.
3. Аналізуємо і надаємо Вам результати.
1. Складаємо і подаємо заявку до Укрпатенту.
2. Супроводжуємо процедуру патентування.
3. Відповідаємо на запити відомства, за необхідності.
4. Допомагаємо отримати патент на винахід, або корисну модель.
5. Сприяємо отриманню патенту за кордоном.
1. Забезпечуємо досудове врегулювання відносин з порушниками і відповіді на вхідні претензії.
2. За необхідності, представляємо Ваші інтереси в суді.
Над кожною заявкою працює команда фахівців з багаторічним досвідом роботи:
кваліфікований патентознавець, начальник відділу і патентний повірений.
Всі співробітники пов'язані договором про конфіденційність.
Вартість реєстрації залежить від виду та місця реєстрації заявника, та, в деяких випадках, від об'єкту патентування
Всі наші клиєнти отримують 20% знижку на держ. збір за подання заявки.
Багато патентів легко обійти через зайві деталі, згадані у формулі - об'єкти описують за принципом "як є", або з використанням простих спрощень, фактично - звужуючи Ваші права.
Це не суперечить вимогам експертизи і не впливає на отримання патенту, але може стати "бомбою уповільненої дії" для патентовласника.
Можливі небезпеки такого підходу:
- Конкуренти можуть обійти Вас і отримати життєздатний патент на винахід на ідентичне рішення
- Ви не зможете заборонити використання вашої інновації
Використовувані нами принципи дозволяють уникнути можливого обходу патентів наших клієнтів подібними способами, а їх використання при складанні формул - обов'язковий критерій якості, який завжди піддається перевірці.
З прикладами наших робіт можна легко ознайомитися в базах Укрпатенту.
Мішок, що затягується, можна описати, як:
"такий, що має тасьму для затягування", або "такий, що має засіб для затягування".
Перший варіант обмежить права за патентом до мішків з тасьмами.
Під другий варіант підпаде мішок з будь-яким засобом (тасьма, застібка, zip-застібка, клапан і т.д.).
Якщо суть полягає не в самій наявності тасьми, а, наприклад, в матеріалі мішка, або його додаткових функціях, другий варіант розширить правову охорону і захистить від обходу патенту.
Ми маємо великий досвід патентування в різноманітних галузях - від атомної енергетики і нафтопереробної промисловості до мобільних додатків, комп'ютерних систем і маркетингових інструментів.
Незалежно від того, наскільки спеціальною є тема Вашого винаходу - ми розберемося у всіх необхідних деталях і допоможемо Вам отримати сильний патент.
Всі фахівці агентства мають кілька освіт і успішний досвід патентування складнотехнічних об'єктів і систем.
Ми маємо великий досвід у всіх галузях права інтелектуальної власності, в яких має потребу компанія при створенні нових продуктів, послуг та інновацій в бізнесі - патентуванні винаходів та корисних моделей, реєстрації торговельних марок, авторських прав, і, звичайно ж, в судовому захисті, в Україні та за кордоном.
Просто зверніться до нас за консультацією, і ми безкоштовно розробимо для Вас стратегію повного захисту Вашого продукту, послуги або бізнесу.
Заявка на реєстрацію патенту в Україні включає в себе докладний опис аналогів, механізму їх роботи і недоліків, а також значну кількість викладеної певним чином інформації про об'єкт, що заявляється.
Документи заявки ми готуємо, перетворюючи отриману від Вас у вільному вигляді інформацію в підлеглий строгим правилам опис.
Після отримання, дані опрацьовуються, об'єкти (конструкції, способи, системи, речовини) аналізуються, виділяються суттєві ознаки, порівнюються зі знайденими під час пошуку аналогами, складається формула й опис, і, в результаті копіткої роботи ми отримуємо заявочні документи, що виконані з урахуванням всіх можливих дрібниць.
У сфері патентування кожна дія має свій строк виконання, причому жорстко обмежений.
Деякі строки можуть залишатися без уваги, коли патент на винахід вже отримано, і активна робота з ним не ведеться, зокрема:
- Строк можливості подання заявки в іншу країну (за замовчуванням - 12 місяців, не може бути відновлений).
Наслідки пропуску: неможливість патентування в інших країнах.
- Строки оплати зборів за підтримання охоронних документів у силі (може бути відновлений протягом обмеженого часу, після цього - не відновлюється).
Наслідки пропуску: втрата патенту.
Всі зазначені дедлайни строго контролюються нашими обліковими системами, завдяки чому наші клієнти завжди захищені від несподіванок.
Перед складанням заявки ми обов'язково проводимо патентний пошук на рівень техніки - це дозволяє провести попередній аналіз патентоздатності Вашої інновації, виявити найближчі аналоги об’єкта, що патентується, а також побачити й обійти можливі перешкоди для патентування в Україні та інших країнах.
Вартість стандартного пошуку входить у вартість комплексу послуг з отримання патенту.
Після завершення пошуку Ви отримуєте його результати, включаючи описи і номери патентів на найближчі аналоги, а також наш висновок щодо патентної чистоти вашого рішення відносно знайдених.
Важливо!
Пошук на рівень техніки не є пошуком на світову новизну, і призначений для підбору найближчих аналогів, необхідних при складанні заявки, а також попередньої оцінки патентоздатності об'єкта. Повний пошук на світову новизну може бути проведений тільки експертами Укрпатенту після подачі заявки, або світовим пошуковим органом після подачі міжнародної заявки.
Ми маємо досвід роботи і перевірених партнерів у країнах СНД, ЄС, США, Японії, Канаді, Китаї, Індії, Австралії, Південній Кореї, Швейцарії та країнах Близького Сходу.
Це дозволяє нам ділитися знаннями і досвідом з нашими клієнтами для вибору найбільш оптимальних стратегій отримання правової охорони з урахуванням нюансів національних законодавств і розподілу бюджетів.
Патент на корисну модель – це дуже сильний засіб захисту інтелектуальної власності, оскільки він надає такий же обсяг прав, як і патент на винахід, в той час як отримати його набагато простіше, ніж патент на винахід.
Патентування об'єкту в якості корисної моделі необхідно, як правило:
- для отримання швидкої правової охорони (термін патентування корисної моделі – 6 міс.);
- для мінімізації витрат (вартість патентування корисної моделі менша, ніж винаходу);
- для патентування очевидних технічних рішень.
Патент на корисну модель засвідчує особу автора патенту, пріоритетну дату подачі заявки і право власності на корисну модель.
Патент видається Українським інститутом промислової власності (Укрпатентом). Заявка на видачу патенту на корисну модель подається і складається Заявником – громадянином України через патентного повіреного або особисто. Особи, які не є громадянами України, подають заявки тільки через патентних повірених України.
Термін дії патенту на корисну модель - 10 років.
Патент на корисну модель в Україні наділяє власника тими ж правами, що і патент на винахід:
- право на монопольне використання запатентованого об'єкту;
- можливість передавати права за патентом на корисну модель, в тому числі з метою отримання комерційної вигоди;
- право забороняти використання запатентованих об'єктів.
Об'єкт може бути запатентований як корисна модель, якщо він відповідає критеріям патентоспроможності:
- новизна;
- промислова застосовність (тобто можливість реалізації на практиці)
Слід врахувати, що патентування та реєстрація корисної моделі проводиться за спрощеною процедурою, тому при розгляді заявки не проводиться перевірка на відповідність цим критеріям. Укрпатент встановлює дату подачі заявки, визначає приналежність об'єкта, що заявляється, до корисних моделей, перевіряє правильність оформлення і дотримання процедури подачі заявки, після чого видає патент.
Оскаржити патент на корисну модель так само важко, як і патент на винахід, але процедура отримання патенту сильно спрощена. Порушник прав за патентом на корисну модель може притягуватися до адміністративної, цивільно-правової і навіть кримінальної відповідальності.
Заявник має можливість перетворити заявку на видачу патенту на винахід на заявку про видачу деклараційного патенту на корисну модель і навпаки в будь-який час до одержання рішення про видачу патенту (деклараційного патенту) або рішення про відмову в його видачі.
Вартість патентування та реєстрації корисної моделі залежить від її складності, наявності або відсутності необхідних креслень і діаграм, кількості країн, в яких необхідно отримати правову охорону і наявних аналогів винаходу.
Ми можемо з гордістю сказати, що наші клієнти завжди залишаються задоволеними якістю наших послуг та оптимальністю цін.
Ви можете вже зараз точно дізнатися вартість реєстрації патенту на корисну модель, надіславши нам швидкий запит.
Щоб почати патентування, просто зателефонуйте нам, або скористайтесь формою замовлення. Ми відправимо вам заповнений договір з умовою повної конфіденційності і почнемо підготовку документів.
Відомості, необхідні для складання заявки на патентування корисної моделі:
ПІБ і місце проживання автора корисної моделі;
ПІБ і місце проживання заявника (або реквізити та юридична адреса організації – заявника);
Відомості, у яких описується суть корисної моделі, підкріплені, якщо це необхідно, кресленнями, епюрами, схемами і діаграмами.
1. Перед початком патентування та реєстрації корисної моделі наші фахівці визначають і усувають можливі перешкоди в патентуванні корисної моделі, провівши патентно-інформаційний пошук.
Отримані результати містять в собі відомості про аналоги корисної моделі та дозволяють скорегувати роботи з патентування в потрібну сторону, що дозволяє уникнути втрат часу, непотрібних фінансових витрат. Складена з урахуванням результатів патентного пошуку заявка є найбільш оптимальною з точки зору швидкого отримання патенту та успішного проходження експертизи. Патентний пошук також дозволяє побачити досягнення в галузі що вас цікавить.
2. Наше агентство готує всі необхідні матеріали і складає заявку на видачу патенту, після чого заявка подається в Український інститут промислової власності (УКРПАТЕНТ).
Заявка на видачу патенту – комплект документів, що включає в себе:
• заяву про видачу патенту;
• реферат;
• документ про сплату збору за подачу заявки.
• креслення (якщо на них є посилання в описі);
• формулу корисної моделі;
• опис корисної моделі.
3. В Укрпатенті заявка проходить формальну експертизу, під час якої перевіряється правильність складання заявки, дотримання правил процедури патентування та наявність сплати усіх зборів.
4. Після успішної експертизи Укрпатентом виноситься рішення про видачу патенту, і ви отримуєте патент на корисну модель. Термін отримання патенту – 6 місяців.
Після реєстрації та отримання патенту на корисну модель (в Україні та інших країнах), протягом усього терміну дії патенту, ми безкоштовно консультуємо наших клієнтів відносно усіх питань, пов'язаних с правовою охороною їх винаходів. Ви зможете звернутися до нас в будь-який час.
Ми підкажемо що робити, якщо хтось порушить ваші права, як надійно захистити інтереси при передачі та частковому делегуванні прав на використання винаходу і будемо вірними та надійними помічниками в усіх питаннях, що стосуються охорони вашої інтелектуальної власності.
Ми успішно працюємо з усіма регіонами України та зарубіжними партнерами, і можемо забезпечити вам подачу заявки на отримання патенту на корисну модель як в Україні, так і в тих країнах світу, в яких є такий вид правової охорони як корисна модель, незалежно від вашого поточного місця розташування.
При бажанні, всю процедуру реєстрації можна провести не виходячи з офісу. Усі необхідні документи ми доставимо Вам кур'єром, а для вирішення робочих питань використовується телефон, електронна пошта, та відеозв’язок через інтернет.
Зверніться до нас зараз, і ми проконсультуємо вас абсолютно безкоштовно. Ми підберемо найбільш оптимальний варіант захисту вашого творіння і допоможемо вам його надійно запатентувати, а згодом можемо надати вам допомогу в пошуку інвесторів.