"Результат" - агентство патентного повіреного України. Більш ніж 15 років охорони інтелектуальної власності:

Реєстрація торгових марок

Патентування корисних моделей

Патентування винаходів

Реєстрація авторських прав

В Росії запатентували браслети для сліпих. - 17.11.2014

В Росії запатентували браслети для сліпих.

В Росії випробовують новий винахід, який зовсім скоро зможе докорінно змінити життя незрячих людей і зробити так, щоб в повсякденному житті для них не залишилося дій, що викликають труднощі. Частково повернути зір допоможе придуманий молодими російськими інженерами браслет. З його допомогою людям буде простіше орієнтуватися в просторі і розпізнавати об'єкти.

Молодий вчений з Астрахані Олексій розробив та запатентував даний пристрій через хворобу близької людини, оскільки усвідомив, що людям, які тільки-но звикають до темряви, помічник потрібен 24 години на добу. Олексій вигадав браслет з нуля разом з колегою. Їх електронний гаджет розпізнає будь-які об’єкти та повідомляє про них власнику.

Принцип дії простий: на речі, які складно впізнати на дотик наклеюють радіочастотні мітки. Вони вологостійкі, їх можна кріпити на будь-яку поверхню. Інформація заноситься в пам'ять браслета.

Підказки з браслета звучатимуть доти, поки не сяде батарея. Зарядити її можна від мережі, як мобільний телефон.

Зараз це лише приблизна модель. Розробники планують зменшити розміри електроніки і помістити її в водонепроникну оболонку, щоб система виглядала як годинник.

Браслети і комплекти з 50 міток вже продемонстрували регіональному товариству сліпих. Там цією моделлю особливо зацікавилися. Але запустити її у виробництво поки не вдається. В регіоні, кажуть, не вистачає технічної бази.

Ідея пристрою не унікальна. За кордоном намагаються зробити щось подібне, але таку зручну форму для пристрою, що розпізнає астраханці придумали і запатентували першими. Їх універсальний винахід допоможе розпізнати що завгодно: предмети на кухні або одяг у гардеробі.

 

Джерело: http://www.ntv.ru

 

Додати коментар

*Iм'я:
*E-mail:
*Питання:
*-Необхідно заповнити
 

 

 

Торгові марки і Патенти в Україні, ЄС та СНД
Resaltare | info@PatentResult.com.ua Гаряча лiнiя: (044) 362-67-02 (068) 177-92-00
(061) 270-47-96 (098) 915-04-15
(095) 865-94-37
9:00 - 18:00
Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію фахівця
(068) 177-92-00