"Результат" - агентство патентного повіреного України. Більш ніж 15 років охорони інтелектуальної власності:

Реєстрація торгових марок

Патентування корисних моделей

Патентування винаходів

Реєстрація авторських прав

Стівен Хокінг зареєструє своє ім'я як торговельну марку - 20.04.2015

Стівен Хокінг зареєструє своє ім'я як торговельну марку

Відомий учений, англійський фізик Стівен Хокінг подав заявку до Патентного відомства Великобританії на реєстрацію свого імені як торговельної марки.

Кошти, які геній планує виручити від продажу виробів зі своїм ім'ям, зареєстрованим як торговельна марка підуть на благодійні цілі, в основному на боротьбу зі СНІДом. Вже зараз можна знайти і придбати в Інтернеті товари та сувеніри з логотипом і зображенням вченого. Колеги Кембриджського університету цілком схвалюють таке рішення Хокінга.

Стівен Хокінг відомий своїми науковими працями в космології, фізиці. Через захворювання м'язова активність вченого на даний момент зведена до мінімуму, але це не заважає йому висувати теорії, публікувати наукові статті і навіть книги, брати участь у різних програмах, бути прообразом героїв серіалів і фільмів. Спілкуватися йому допомагає спеціально розроблений пристрій – комп'ютерна система, що розпізнає активність зіниць.

Практика реєстрації свого імені як торговельної марки досить популярна у світі шоу-бізнесу, літератури і спорту, а тепер поширюється також і в світ науки. Слідуючи прикладу Джоан Роулінг, Девіда Бекхема, а тепер і Стівена Хокінга збирається зареєструвати своє ім'я як торгову марку і Брайан Кокс, відомий фізик, професор і співробітник експериментів на Великому адроному колайдері в Женеві.

 

Джерело: http://lenta.ru

 

Додати коментар

*Iм'я:
*E-mail:
*Питання:
*-Необхідно заповнити
 

 

 

Торгові марки і Патенти в Україні, ЄС та СНД
Resaltare | info@PatentResult.com.ua Гаряча лiнiя: (044) 362-67-02 (068) 177-92-00
(061) 270-47-96 (098) 915-04-15
(095) 865-94-37
9:00 - 18:00
Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію фахівця
(068) 177-92-00