Отзывы клиентов
Мы сотрудничаем с патентным агентством «Результат» с 2007 года. Специалисты агентства отлично справились с работой по патентованию нескольких довольно сложных объектов, и в ...   А. А. Мосейко
Доктор наук, доцент кафедры стоматологии ЗМАПО, имплантолог. Заведующий отделением челюстно-лицевой хирургии. Заслуженный врач Украины.
  

"Результат" - агентство патентного повіреного України. Більш ніж 15 років охорони інтелектуальної власності:

Реєстрація торгових марок

Патентування корисних моделей

Патентування винаходів

Реєстрація авторських прав

Молодий винахідник із Пирятина розробив пульт для всіх побутових приладів - 02.12.2011

Молодий винахідник із Пирятина розробив пульт для всіх побутових приладів

Розробка молодого винахідника Дмитра Івченко являє собою мініатюрну конструкцію, яка повинна допомогти лежачим хворим без сторонньої допомоги включати будь-які побутові прилади. В рідному місті Пирятині Полтавської області хлопця вже добре знають як талановитого винахідника, який брав участь у винаході пристрою, що проводить моніторинг ступеня забруднення навколишнього середовища. Іншим ноу-хау Дмитра Івченко вже можуть користуватися інваліди та люди з обмеженими можливостями. Крім того, юний винахідник розраховує отримати патент на промисловий зразок для свого пульта. За словами Дмитра, він абсолютно не налаштовувався щось винаходити, а все вийшло само собою. Нещодавно він купив телефон з вбудованим акселерометром і вирішив дізнатися як він улаштований. Потім йому прийшла в голову ідея про те, що можна розширити сферу застосування даного пристрою. Втілити ідею в життя допоміг його викладач Сергій Вольвач.

Винахід старшокласника називається «Акселерометр ММА7260» і за дією він нагадує комп'ютерну мишку. Сам прилад дуже маленький розміром з сірникову коробку, а плата, на яку він буде встановлюватися, розміром з п'ятак. Далі до плати підключається спеціальний кабель, який з'єднаний з комп'ютером через USB-порт. Винахідник додав, що на комп'ютер встановлюється спеціальна програма, яка і управляє побутовою технікою. Таким чином, людина, у якої на пальці закріплений акселерометр, може рухати рукою і разом з цим буде переміщатися курсор, в результаті чого автоматично включається світло або телевізор.

Юний винахідник запевняє, що оволодіти програмою і невеликим приладом за тиждень зможе навіть далека від техніки людина. А вартість винаходу, який незабаром отримає патент на промисловий зразок, дуже низька порівняно із закордонними аналогоми. На наступний рік свою наукову роботу Дмитро Івченко планує представити в програмі «Майбутнє України» і отримати на неї патент на промисловий зразок.

 

Джерело: bt.vn.ua

 

Додати коментар

*Iм'я:
*E-mail:
*Питання:
*-Необхідно заповнити
 

 

 

Торгові марки і Патенти в Україні, ЄС та СНД
Resaltare | info@PatentResult.com.ua Гаряча лiнiя: (044) 362-67-02 (068) 177-92-00
(061) 270-47-96 (098) 915-04-15
(095) 865-94-37
9:00 - 18:00
Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію фахівця
(068) 177-92-00