Послуги » Реєстрація торгових марок » Переваги реєстрації торгової марки (торгового знаку)

Переваги реєстрації торгової марки (торгового знаку)

Реєстрація торговельної марки торгового знаку в Україні та за кордоном

Що таке торгова марка (торговий знак)?

Торгова марка (торговий знак) – це знак, за яким споживач впізнає вас серед конкурентів. Впізнає і поверне вкладені в рекламу гроші, ставши вашим клієнтом.

Якщо клієнти приходять до вас за рекомендаціями друзів, якщо ваші товари та послуги високої якості, і про це говорять, якщо ви вкладаєте гроші в рекламу і плануєте розвиватися, є сенс захистити себе від недобросовісної конкуренції, офіційно зареєструвавши свою торгову марку (торговий знак) в Україні.

Що може статися з незареєстрованою торговою маркою?

Вашу торгову марку можуть скопіювати, ввести споживача в оману схожою назвою або упаковкою, прикритися вашим ім'ям, та навіть зареєструвати торгову марку (торговий знак) на себе, причому зробити це на законних підставах.

Також бувають випадки, коли шляхи підприємства і співробітника (співзасновника, партнера) розходяться, і останній реєструє на себе розроблені на підприємстві торгові марки та іншу інтелектуальну власність,. через що воно зазнає серйозних збитків.

Як себе захистити?

Для припинення випадків недобросовісної конкуренції державою передбачена можливість реєстрації торгових марок і товарних знаків в Українському інституті промислової власності. Після реєстрації видається свідоцтво про реєстрацію торгової марки (торгового знаку). За 19 років незалежності в Україні проведена реєстрація більш ніж 100 000 торгових марок і їх кількість безперервно зростає.

Свідоцтво про реєстрацію торгової марки, як і патент, є потужним засобом охорони прав.

Що дає реєстрація торгової марки (торгового знаку)?

Реєстрація торгової марки (торгового знаку) дає право монопольно використовувати торговельну марку, забороняти її використання без дозволу власника, передавати права на торговельну марку, а також дає можливість отримати домен UA.

Включивши зареєстрований в Україні торговий знак (торгову марку) до митного реєстру, ви отримаєте захист від ввезення та вивезення контрафактної продукції, а реєстрація торгового знаку в країні що вас цікавить, надасть ряд зрозумілих переваг.

Реєстрація торгової марки (торгового знаку) – вкладення, яке вбереже ваш гаманець і нервову систему від непотрібних хвилювань.

Саме вкладення – адже в Україні ціна продажу найчастіше в кілька разів перевищує вартість реєстрації торгової марки (торгового знаку). Це пояснюється тим, що для реєстрації торгової марки потрібен час – 1,5 років для стандартної процедури і 3 міс. для прискореної. Купивши вже зареєстровану торговельну марку, можна миттєво отримати захищену основу для просування компанії, а також право зареєструвати домен UA.

Як зареєструвати торгову марку в Україні?

Наше агентство забезпечує професійну реєстрацію торгових марок для всіх регіонів України.

Ми повністю позбавляємо наших клієнтів від турбот по реєстрації торгової марки, супроводжуючи весь процес реєстрації до його успішного завершення.

Все що потрібно для реєстрації торгової марки - копія паспортних даних, або реквізити організації та короткі відомості про вашу торгову марку.

На підставі цих даних ми укладаємо договір і весь процес реєстрації беремо на себе. Після його закінчення ви отримуєте Свідоцтво про реєстрацію торгової марки, а ми виконуємо її правове супроводження.

Вартість реєстрації торгової марки (товарного знаку) в Україні

Вартість реєстрації торгової марки Ви можете підрахувати,  зателефонувавши нам: (068) 177-92-00

Чому нас обирають?

 Більш ніж 15 років досвіду реєстрації та захисту інтелектуальної власності в Україні та за кордоном.
 Поетапна оплата послуг.
 Кращі ціни.
 Будь-які способи оплати.
 Відсутність прихованих платежів.
 Фінансовий звіт. Ми надаємо нашим  клієнтам всі документи про сплату державних мит.
 Ми подаємо заявки на реєстрацію торгових марок в Укрпатент онлайн - за 1 годину незалежно від місця розташування наших клієнтів.
 Агентство очолює патентний повірений України з багаторічним досвідом роботи. Це є гарантом того, що ваша заявка на реєстрацію торгової марки буде подана з дотриманням всіх тонкощів процедури і з максимальною вірогідністю отримає правову охорону.
 Доставка кореспонденції здійснюється кур'єрською поштою особисто в руки.
 Вартість робіт за договором не змінюється і не збільшується, навіть якщо для виконання зобов'язань потрібно більше  витрат праці та часу, ніж передбачалося спочатку.
 Наявність валютних рахунків (рублі, франки, євро) максимально спрощує нам оплату міжнародних реєстрацій.
 Наші фахівці можуть бути відряджені в будь-яку точку України.
 Всі роботи ведуться за договором з умовою конфіденційності.
 Всі консультації в процесі реєстрації надаються безкоштовно.
 Ми надаємо консультації навіть в вихідні.

Завжди поруч

Після отримання свідоцтва про реєстрацію торговельної марки (в Україні та інших країнах), протягом усього терміну дії свідоцтва, ми безкоштовно консультуємо наших клієнтів щодо всіх питань, пов'язаних з правовою охороною їх торговельних марок.

Ви зможете звернутися до нас у будь-який час. Ми підкажемо, що робити, якщо хтось порушить ваші права, як надійно захистити свої інтереси під час передачі та частковому делегуванні прав на використання торговельної марки, і будемо вірними та надійними помічниками у всіх питаннях, що стосуються охорони вашої інтелектуальної власності.

Незалежно від того, де ви знаходитесь

Ми успішно працюємо з усіма регіонами України та зарубіжними партнерами, і можемо забезпечити реєстрацію вашої торговельної марки як в Україні, так і в будь-якій іншій країні світу незалежно від вашого поточного місця розташування.

При бажанні, всю процедуру реєстрації можна провести не виходячи з офісу. Всі необхідні документи ми доставимо Вам кур'єром, а для вирішення робочих питань достатньо телефону, електронної пошти, та відеозв'язку через інтернет.

Наш телефон: +38 (068) 177-92-00

        (061) 270-47-96

        (044) 362-67-02

E-mail: info@PatentResult.com.ua

  Skype: Resaltare

 

P.S. Слід зазначити, що права власника торговельної марки починають діяти від дати подання заявки, тобто ви можете забезпечити надійну охорону для своєї торговельної марки вже зараз.

 

Поставити питання

*Iм'я:
*E-mail:
*Питання:
*-Необхідно заповнити
 

 

 

Торгові марки і Патенти в Україні, ЄС та СНД
Resaltare | info@PatentResult.com.ua Гаряча лiнiя: (044) 362-67-02 (068) 177-92-00
(061) 270-47-96 (098) 915-04-15
(095) 865-94-37
9:00 - 18:00
Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію фахівця
(068) 177-92-00