Послуги » Реєстрація торгових марок » Міжнародна реєстрація торгових марок і товарних знаків

Міжнародна реєстрація торгових марок і товарних знаків

Реєстрація торгової марки, знаку для товарів та послуг за кордоном - Міжнародна реєстрація

Навіщо потрібна реєстрація торгової марки (товарного знаку) за кордоном?

Якщо ви експортуєте свої товари або послуги до іноземних держав, маєте підприємства з виробництва товарів, торгові представництва, комерційні структури з надання послуг в закордонних країнах або закордонні компанії виробляють для вас товари, вам необхідно мати в цих країнах свою зареєстровану торговельну марку.

Якщо ваші товари або послуги користуються попитом, або ви припускаєте, що будуть користуватися попитом в майбутньому, не виключена можливість реєстрації вашої торговельної марки недобросовісними конкурентами, які також можуть заборонити вам ввезення/вивезення продукції на територію або з території цих країн.

При цьому ви вкладаєте кошти в рекламу, а віддачу буде отримувати особа, яка присвоїла вашу торгову марку. Зареєстрована торгова марка є вашою інтелектуальною власністю, і ви можете заборонити її використання іншими, дозволити використання за винагороду або продати.

Дивіться також: Два способи міжнародної реєстрації торгових марок

Як зареєструвати торгову марку в іншій країні?

Для того, щоб розпочати виконання заявочних документів міжнародної заявки на реєстрацію торгової марки (товарного знаку):

Телефонуйте нам за тел. (068)177-92-00, (044)362-67-02, (061)270-47-96,

Пишіть на info@PatentResult.com.ua,

Або просто скористайтеся формою замовлення.

Ми разом з вами визначимо систему, за якою буде подана міжнародна заявка на торговельну марку (товарний знак) з урахуванням переліку країн, в яких необхідна охорона прав на товарний знак, та враховуючи інші фактори, укладемо договір і приступимо до виконання заявочних документів і подання міжнародної заяви.

Незалежно від того, де ви знаходитесь

Ми успішно працюємо з усіма регіонами України та зарубіжними партнерами. При бажанні, всю процедуру реєстрації торговельної марки можна провести, не виходячи з офісу. Всі необхідні документи ми доставимо Вам кур'єром, а для вирішення робочих питань достатньо телефону, електронної пошти, та відеозв'язку через інтернет.

 

Поставити питання

*Iм'я:
*E-mail:
*Питання:
*-Необхідно заповнити
 

 

 

Торгові марки і Патенти в Україні, ЄС та СНД
Resaltare | info@PatentResult.com.ua Гаряча лiнiя: (044) 362-67-02 (068) 177-92-00
(061) 270-47-96 (098) 915-04-15
(095) 865-94-37
9:00 - 18:00
Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію фахівця
(068) 177-92-00