Отзывы клиентов
Мы сотрудничаем с патентным агентством «Результат» с 2007 года. Специалисты агентства отлично справились с работой по патентованию нескольких довольно сложных объектов, и в ...   А. А. Мосейко
Доктор наук, доцент кафедры стоматологии ЗМАПО, имплантолог. Заведующий отделением челюстно-лицевой хирургии. Заслуженный врач Украины.
  
Послуги » Реєстрація авторських прав » Порядок реєстрації авторських прав

Порядок реєстрації авторських прав

Реєстрація авторських прав, захист авторського права в Україні

Як відбувається реєстрація авторських прав в Україні

Після підписання договору наше агентство готує всі необхідні матеріали і складає заявку на реєстрацію авторських прав.

Комплект документів подається в Українське агентство з авторських та суміжних прав, де подані матеріали проходять етап розгляду, під час якого перевіряється правильність оформлення заявки та наявність сплати всіх зборів і необхідних документів.
Слід зазначити, що в процесі розгляду заявки не проводиться експертиза твору і не встановлюється факт виникнення авторства.
Після успішного проходження етапу розгляду, приймається рішення про реєстрацію авторського права на твір, і ви отримуєте свідоцтво про реєстрацію авторського права. Вся процедура займає близько 3-х місяців.

У наші обов'язки входить:

- консультування з усіх питань, які у вас виникають;
- складання і подача заявки, а також правильне оформлення та подання всіх необхідних матеріалів в Українське агентство з авторських та суміжних прав;
- оплата державних мит і зборів;
- супровід заявки в процесі реєстрації, листування з Українським агентством з авторських та суміжних прав;
- отримання свідоцтва про реєстрацію авторського права;
- допомога у подальшій охороні і захисті ваших авторських прав.

Завжди поруч

Після отримання свідоцтва про реєстрацію авторських прав (в Україні та інших країнах) ми безкоштовно консультуємо наших клієнтів щодо всіх питань, пов'язаних з правовою охороною їх творів.
Ви зможете звернутися до нас у будь-який час. Ми підкажемо, що робити, якщо хтось порушить ваші права, як надійно захистити свої інтереси під час передачі та частковому делегуванні прав на використання творів і будемо вірними та надійними помічниками у всіх питаннях, що стосуються охорони інтелектуальної власності.

Незалежно від того, де ви знаходитесь


Ми успішно працюємо з усіма регіонами України та зарубіжними партнерами. При бажанні, всю процедуру реєстрації авторських прав можна провести, не виходячи з дому або офісу. Всі необхідні документи ми доставимо Вам кур'єром, а для вирішення робочих питань достатньо телефону, електронної пошти та відеозв'язку.

Ми підберемо найбільш оптимальний варіант захисту вашого творіння і допоможемо вам його зареєструвати, а після отримання правової охорони ви завжди зможете звернутися до нас за допомогою, чи порадою.

Повна вартість реєстрації авторських прав - від 850 грн. Цей вклад дозволить вам надійно захистити свої авторські права вже зараз.

Наш телефон:  +38 (068) 177-92-00

         (061) 270-47-96

         (044) 362-67-02

E-mail: info@PatentResult.com.ua

   Skype: Resaltare

   icq: 413-975-189

 

Поставити питання

*Iм'я:
*E-mail:
*Питання:
*-Необхідно заповнити
 

 

 

Торгові марки і Патенти в Україні, ЄС та СНД
Resaltare | info@PatentResult.com.ua Гаряча лiнiя: (044) 362-67-02 (068) 177-92-00
(061) 270-47-96 (098) 915-04-15
(095) 865-94-37
9:00 - 18:00
Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію фахівця
(068) 177-92-00