Послуги » Патентування пристроїв, способів, речовин » Міжнародне патентування винаходів та корисних моделей

Міжнародне патентування винаходів та корисних моделей

Міжнародне патентування винаходів і корисних моделейПроцедура міжнародного патентування

Для отримання патенту в країнах, що вас інтересують необхідно спочатку подати заявку на патентування винаходу (корисної моделі) до Укрпатенту, а потім, якщо Укрпатент не повідомить про те, що патентування за кордоном неможливо з причини віднесення поданих відомостей до державної таємниці, подати міжнародну заявку.

Варіанти подання міжнародної заявки:

  • Заявка на видачу патенту може подаватися безпосередньо в кожну країну – учасницю Паризької конвенції;
  • Подається одна заявка до Міжнародного бюро Всесвітньої організації інтелектуальної власності, за Договором про патентну кооперацію (РСТ) (через Укрпатент) з подальшим зазначенням держав, в яких ви хочете отримати правову охорону.

Якщо ви хочете отримати регіональний патент – патент Європейської патентної організації, можлива подача міжнародної заявки до відомства Європейської патентної організації, в яку входять 38 країн. Отримання Європейського патенту можливо і при подачі міжнародної заявки за Договором про патентну кооперацію (РСТ).

Якщо ви хочете подати заявку тільки в країни ближнього зарубіжжя, існує ще один варіант – подача заявки за Євразійською патентною конвенцією.

Країни-учасниці Євразійської патентної конвенції:

Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Казахстан, Киргизія, Молдова, Росія, Туркменістан, Таджикистан.

Вибір варіанту міжнародного патентування

Вибір варіанту патентування залежить від декількох факторів – кількості країн, їх географічного положення, термінів патентування. За системою РСТ міжнародна заявка переходить в національну фазу після закінчення 30 місяців, тобто термін для остаточного вибору країн патентування подовжується, на відміну від інших варіантів подачі міжнародної заявки.

Якщо охорона потрібна в одній або двох закордонних країнах, можливий вибір на користь першого варіанту – подачі заявки безпосередньо до кожної країни – учасниці Паризької конвенції. Вибір також залежить від того, в яких саме країнах потрібна охорона промислової власності.

Після подачі міжнародної заявки проводиться міжнародний пошук, за результатами якого ви зможете визначитися з географією патентування і скорегувати матеріали заявки.

Отримання патенту

Для того, щоб почати процедуру міжнародного патентування, зателефонуйте нам за тел. (068) 177-92-00, (044) 362-67-02, (061) 270-47-96,

напишіть на info@PatentResult.com.ua,

або просто скористайтесь формою замовлення.

Ми разом з вами визначимо систему патентування з урахуванням переліку країн, в яких необхідна охорона прав на об'єкт патентування, та інших факторів, укладемо договір та приступимо до виконання заявочних документів і подачі міжнародної заявки на видачу патенту.

 

Поставити питання

*Iм'я:
*E-mail:
*Питання:
*-Необхідно заповнити
 

 

 

Торгові марки і Патенти в Україні, ЄС та СНД
Resaltare | info@PatentResult.com.ua Гаряча лiнiя: (044) 362-67-02 (068) 177-92-00
(061) 270-47-96 (098) 915-04-15
(095) 865-94-37
9:00 - 18:00
Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію фахівця
(068) 177-92-00