Послуги » Патентування зовнішнього вигляду виробу » Патент на промисловий зразок

Патент на промисловий зразок

Отримати патент на промисловий зразок, захист зовнішнього вигляду виробу в УкраїніФорма. Уупаковка, яку легко впізнати. Етикетка. Вдала зручна компоновка.
Зручний інтерфейс веб-сайту.
Витончений та оригінальний зовнішній вигляд виробів та пристроїв.
Промисловий дизайн

Все це приносить гроші і тому може бути скопійовано з метою отримання прибутку.
Захиститися від цього просто, головне зробити це вчасно.

Як захистити свою власність?

Зовнішній вигляд об'єктів в Україні можна запатентувати в якості промислових зразків, забезпечивши їм державну охорону.
Промисловий зразок визначається як творчий результат, спрямований на створення виробу з новим дизайном, що задовольняє естетичні та ергономічні потреби.
Запатентувати як промисловий зразок можна будь-який виріб, що має новий зовнішній вигляд.

Упаковки, етикетки, харчові продукти, у тому числі кондитерські вироби, емблеми, одяг, пристрої, інструменти, прилади, транспортні засоби, шинні протектори, іграшки, будматеріали, кіоски, павільйони, самостійні частини будинків, меблі, інтерфейси веб-сайтів, інтер`єри, малюнки килимів, шпалер – все це приклади запатентованих промислових зразків.

Щоб запатентувати промисловий зразок в Україні необхідно подати відповідним чином складену заявку в Український інститут промислової власності. Заявка складається і подається Заявником – громадянином України через патентного повіреного або самостійно. Особи, які не є громадянами України, подають заявки тільки через патентних повірених.

Термін дії патенту – 10 років, з правом продовження до 15 років.


Патентом охороняється форма, малюнок, колір об'єкту, а також їх поєднання.

Права власника патенту на промисловий зразок

Патент на промисловий зразок видається Українським інститутом промислової власності і наділяє свого власника:
- Монопольним правом використання запатентованого об'єкту;
- правом дозволяти, забороняти використання запатентованого об'єкта, а також передавати право на використання третім особам на підставі відповідних договорів.

Порушника патентних прав може бути притягнуто до адміністративної, цивільно-правової і навіть кримінальної відповідальності.
Права на промисловий зразок є чинними з моменту публікації відомостей про видачу патенту. Особливу важливість для обсягу патентних прав і видачі самого патенту має правильність складання всіх заявочних документів.

Вартість реєстрації патенту на промисловий зразок

Вартість реєстрації патенту на промисловий зразок залежить від типу об'єкту, кількості заявлених варіантів виконання об'єкта, і від того, хто подає заявку – фізична, або юридична особа. Мінімальна вартість складання та подання заявки на промисловий зразок складає від 1100 грн (на двомірний пром.зразок). Для визначення точноїґ вартості патентування Вашого об'єкта Ви можете зв'язатися з нами зручним для Вас чином.

Умова патентоспроможності

Об'єкт може бути запатентований, як промисловий зразок, якщо він новий.
Об'єкт, що патентується повинен мати особливості зовнішнього вигляду, що відрізняють його від раніше відомих аналогічних виробів.

Надійна охорона

Вироби з новим зовнішнім виглядом можуть охоронятися одночасно як об'єкти авторського права, пром. зразки, і торгові марки.
Це дає можливість перехресного захисту прав, а також дає свободу маневру в плані переслідування недобросовісних конкурентів.
В якості самостійного способу охорони прав на зовнішній вигляд виробу в Україні оптимальним є саме патент на промисловий зразок. У порівнянні з об'єктами авторського права він виграє в простоті доведення факту порушення, а з торговою маркою – в тому, що охорона дійсна для всіх видів товарів і послуг.

Слід враховувати, що патентування промислового зразка не охороняє текстові форми. Тобто, якщо ви зареєстрували етикетку товару як пром.зразок, то охороняється тільки зовнішній вигляд етикетки, а для захисту торгової марки потрібно зареєструвати її окремо.

Як отримати патент на промисловий зразок?

Щоб почати патентування зателефонуйте нам за тел. (044) 362-67-02, (061) 270-47-96, напишіть листа на info@PatentResult.com.ua, або просто скористайтеся формою замовлення.

Ми направимо вам договір з умовою конфіденційності і відразу ж почнемо підготовку документів.

Щоб задати питання скористайтесь нашою лінією безкоштовної консультації за тел. (068) 177-92-00.

Відомості, необхідні для складання заявки:

ПІБ і місце проживання автора пром. зразка;
ПІБ і місце проживання заявника (або реквізити та юридична адреса організації – заявника);
Відомості про відомі аналоги та призначення пром.зразка
Комплект реалістичних зображень об`єкту: фотографії, малюнки або ескізи. Для об`ємного несиметричного об`єкта, як правило, потрібні види з усіх боків: спереду, ззаду, зверху, знизу, праворуч, ліворуч і в ракурсі 3/4.


Перед початком патентування наші фахівці визначать і усунуть можливі перешкоди в отриманні патенту, провівши патентний пошук на відповідність критерію новизни. Такий пошук дозволяє скорегувати роботи з патентування в потрібну сторону, уникнувши втрат часу і непотрібних фінансових витрат.
Далі ми готуємо всі необхідні матеріали і складаємо заявку на видачу патенту, після чого заявка подається в Український інститут промислової власності (УКРПАТЕНТ).

Заявка на видачу патенту – комплект документів, що включає в себе:

• карту, схему, або креслення об'єкту (у разі необхідності);
• заяву про видачу патенту на промисловий зразок;
• комплект зображень об'єкта, що патентується;
• опис промислового зразка.

В Укрпатенті заявка проходить науково-технічну експертизу, під час якої: встановлюється дата подання заявки, визначається належність об'єкта, що заявляється, до промислових зразків; перевіряється правильність складання заявки, дотримання правил процедури патентування та наявність сплати всіх мит.

Під час проведення експертизи фахівці відомства можуть надсилати запити з пропозицією додати будь-яку інформацію або інакше сформулювати деякі відомості. Ми готуємо відповіді, що допомагають отримати правову охорону для вашого промислового зразка в максимальному обсязі. Наші фахівці мають великий досвід такого листування і ефективно відстоюють інтереси клієнтів, допомагаючи вашому промисловому зразку пройти всі етапи експертизи.

Незважаючи на те, що новизна промислового зразка є важливим критерієм його охороноздатності, під час патентування експертиза на новизну не проводиться. Така перевірка може бути проведена згодом у разі зіткнення інтересів щодо новизни промислового зразка.

Після успішного проходження експертизи Укрпатентом виноситься рішення про видачу патенту, і ви отримуєте патент на промисловий зразок.
Приблизний термін отримання патенту – 6-8 місяців.

Завжди поруч

Після реєстрації та отримання патенту на промисловий зразок (в Україні та інших країнах), протягом усього терміну дії патенту, ми безкоштовно консультуємо наших клієнтів з усіх питань, пов'язаних з правовою охороною промислових зразків. Ви зможете звернутися до нас у будь-який час.

Ми підкажемо що робити, якщо хтось порушить ваші права, як надійно захистити свої інтереси під час передачі та частковому делегуванні прав на використання винаходу, і будемо вірними та надійними помічниками в усіх питаннях, що стосуються охорони вашої інтелектуальної власності.

Незалежно від того, де ви знаходитесь

Ми успішно працюємо з усіма регіонами України та зарубіжними партнерами, і можемо забезпечити вам одержання патенту на промисловий зразок як в Україні, так і в будь-якій іншій країні світу незалежно від вашого поточного місця розташування. При бажанні, всю процедуру реєстрації можна провести, не виходячи з офісу.

Всі необхідні документи ми доставимо Вам кур'єром, а для вирішення робочих питань буде достатньо телефону, електронної пошти, та відеозв’язку через інтернет.

Зателефонуйте нам зараз, і ми проконсультуємо вас абсолютно безкоштовно. Ми підберемо найбільш оптимальний варіант захисту вашого творіння і допоможемо вам його запатентувати, а після отримання патенту ви завжди зможете звернутися до нас за допомогою чи порадою.


Телефонуйте нам: (044)362-67-02, (061)270-47-96, (068)177-92-00.

З території іншої країни: +(38) 068-177-92-00

Пишіть нам: info@PatentResult.com.ua

Замовити патент

 

Поставити питання

*Iм'я:
*E-mail:
*Питання:
*-Необхідно заповнити
 

 

 

Торгові марки і Патенти в Україні, ЄС та СНД
Resaltare | info@PatentResult.com.ua Гаряча лiнiя: (044) 362-67-02 (068) 177-92-00
(061) 270-47-96 (098) 915-04-15
(095) 865-94-37
9:00 - 18:00
Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію фахівця
(068) 177-92-00