Ласкаво просимо!

«Результат» - агентство патентного повіреного України.

15 років досвіду охорони прав інтелектуальної власності в Україні та за кордоном.

 

 

Реєстрація торгової марки та винаходу


Якщо ви створили новий чи удосконалений продукт, систему, новий виріб, речовину, технологію або спосіб лікування, то перш ніж почати комерціалізацію цих розробок, необхідно оформити на них права шляхом реєстрації в Українському інституті промислової власності (УКРПАТЕНТІ) і отримання охоронного документу – патенту або свідоцтва.

Ця необхідність продиктована, головним чином, практикою використання недобросовісними конкурентами чужих перспективних розробок, що призводить до втрати переваг і очікуваного ефекту від комерціалізації.

Якщо Вами створено структуру – підприємство, агентство, магазин, студія и т.д., то, звичайно ж, у неї є ім'я (назва, торгова марка, товарний знак, логотип), в українському законодавстві – знак для товарів та послуг. Торгова марка виділяє Вашу структуру на ринку товарів і послуг і дозволяє відрізняти Ваші товари та послуги від інших, а, крім цього, просувати і робити їх впізнаваними.

Реєстрація торгової марки (товарного знака) дає виключне право використовувати його, дозволяти і забороняти використання іншим особам. Причому, реєстрація торгової марки (товарного знака) запобігає можливості реєстрації вашої торговельної марки конкурентами або недобросовісними партнерами, або колишніми співробітниками, що знають цінність даної торгової марки.

Не менш важливим є патентування винаходів та корисних моделей. Окрім можливості лідирувати на ринку, наявність захищених патентами технічних рішень (пристроїв, систем, технологій, способів лікування, дизайну виробів) та зареєстрованих торгових марок підвищує цінність гудвилу (ділової репутації) компанії, а, отже, ринкову вартість і вагу компанії

Зареєстрований об'єкт інтелектуальної власності Ви можете продати, дозволити його використання за ліцензійним договором з виплатою Вам винагороди, або заборонити його використання.

Дуже важливо правильно виконати заявочні документи. Якщо формула винаходу або корисної моделі, яка визначає обсяг прав, складена некоректно чи невірно, можна не отримати очікуваного ефекту від реєстрації прав.

Для реєстрації, патентування та виявлення об'єктів інтелектуальної власності, необхідно звернутися до фахівця з інтелектуальної власності – патентного повіреного, що володіє знанням законодавчої бази і вміє враховувати специфіку кожного об'єкта інтелектуальної власності.

Фахівці нашого агентства мають належні знання та досвід для забезпечення професійної охорони інтелектуальної власності в Україні та країнах світу.

Запрошуємо до співробітництва!

 

Торгові марки і Патенти в Україні, ЄС та СНД
Resaltare | info@PatentResult.com.ua Гаряча лiнiя: (044) 362-67-02 (068) 177-92-00
(061) 270-47-96 (098) 915-04-15
(095) 865-94-37
9:00 - 18:00
Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію фахівця
(068) 177-92-00