Послуги » Складання та реєстрація договорів » Складання та реєстрація договорів про передачу прав

Складання та реєстрація договорів про передачу прав

Ліцензійний, авторський договір - складання та реєстрація, передача прав на торгові маркиДля належного оформлення відносин партнерів при використанні технічних рішень, що охороняються патентом, торгових марок, що охороняються свідоцтвом, чи творів, комп'ютерних програм, що охороняються авторським правом, складається ліцензійний договір про передачу прав. Договір повинен бути складений у письмовій формі і підписаний сторонами.

Договори про переуступку прав, що витікають з патенту або свідоцтва про реєстрацію торгової марки, необхідно реєструвати – це є вимогою українського законодавства. Решту договорів реєструвати не обов'язково, але існують ситуації, коли виникає необхідність в реєстрації договорів про часткову передачу прав.

Для того, щоб договір не був визнаний нікчемним або не чинним, він повинен містити необхідні розділи, в яких повинні бути обумовлені встановлені законодавством України норми.

Складання, реєстрація ліцензійних договорів знаходиться в компетенції патентних повірених.

Зверніться до нас, і наші фахівці складуть ліцензійний договір з урахуванням всіх нюансів вашої ситуації так, щоб ваша вигода не була втрачена. Крім цього, будуть враховані всі вимоги українського законодавства до ліцензійних договорів.

Крім складання ліцензійного договору, договору про уступку прав, ми:

- складемо при необхідності додаткову угоду до існуючого договору;
- приймемо участь при необхідності в переговорах, пов'язаних з обговоренням умов та укладенням договорів про передачу або уступку прав на об'єкти промислової власності – винаходи, корисні моделі, промислові зразки, торгові марки (знаки для товарів і послуг), а також договорів про передачу або уступку прав на об'єкти авторського права;
- зареєструємо договір в патентному відомстві.

Зверніться до нас за тел. (044)362-67-02, (061)270-47-96, (068)177-92-00, або напишіть info@PatentResult.com.ua, і ви отримаєте кваліфіковану допомогу по складанню, реєстрації договорів та розпорядженню майновими правами інтелектуальної власності.

 

Поставити питання

*Iм'я:
*E-mail:
*Питання:
*-Необхідно заповнити
 

 

 

Торгові марки і Патенти в Україні, ЄС та СНД
Resaltare | info@PatentResult.com.ua Гаряча лiнiя: (044) 362-67-02 (068) 177-92-00
(061) 270-47-96 (098) 915-04-15
(095) 865-94-37
9:00 - 18:00
Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію фахівця
(068) 177-92-00