"Результат" - агентство патентного повіреного України. Більш ніж 15 років охорони інтелектуальної власності:

Реєстрація торгових марок

Патентування корисних моделей

Патентування винаходів

Реєстрація авторських прав

В ЮФ "Василь Кісіль і Партнери" пройшов вебінар з питань права інтелектуальної власності - 03.11.2011

В ЮФ "Василь Кісіль і Партнери" пройшов вебінар з питань права інтелектуальної власності

12 жовтня в ЮФ "Василь Кісіль і Партнери" пройшов вебінар, присвячений темі прав інтелектуальної власності. Вебінар був організований Лігою студентів Асоціації правників України. Представники молодого покоління юристів з різних міст дізналися про деякі особливості захисту патентних прав в Україні. Вебінар проходив у режимі двох сесій, присвячених конкретно до доповіді, а також сесій запитань і відповідей

Вебінар провела Тетяна Кудрицька, юрист ЮФ "Василь Кісіль і Партнери", яка розповіла молодим юристам, одночасно присутнім в Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Львові та Одесі, про особливості захисту патентів на промислові зразки, винаходи та корисні моделі в Україні. У вебінарі взяло участь близько 85 студентів.

Нагадаємо, що вебінар проходив у режимі двох сесій. У режимі онлайн пані Кудрицька розповіла слухачам про найбільш застосовні та ефективні юридичні механізми захисту прав за допомогою патентів на промислові зразки, корисні моделі та винаходи. У процесі розгляду основних категорій патентних суперечок в країні Тетяна Кудрицька поділилася з учасниками вебінару своїми спостереженнями щодо тих ключових аспектів, які визначають тактику і стратегію захисту порушених патентних прав. Друга сесія вебінару проходила в режимі case studies. Учасникам вебінару були запропоновані три найпоширеніші в українській судовій практиці моделі патентних суперечок на прикладі захисту патентних прав у фармацевтичній та агрохімічної галузях. Такий формат дозволив учасникам вебінару змоделювати різні ситуації, які виникають у процесі вирішення таких суперечок і подивитися на них, як з точки зору позивача, так і з точки зору відповідача.

Під час сесії питань і відповідей особливу зацікавленість студенти проявили до питань фіксації доказів в мережі Інтернет, перспективності "превентивних" позовів в системі захисту прав, а також щодо інших актуальних аспектів реалізації патентних прав та одержання патентів на промислові зразки та іншу інтелектуальну власність.

 

Джерело: ligazakon.ua

 

Додати коментар

*Iм'я:
*E-mail:
*Питання:
*-Необхідно заповнити
 

 

 

Торгові марки і Патенти в Україні, ЄС та СНД
Resaltare | info@PatentResult.com.ua Гаряча лiнiя: (044) 362-67-02 (068) 177-92-00
(061) 270-47-96 (098) 915-04-15
(095) 865-94-37
9:00 - 18:00
Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію фахівця
(068) 177-92-00