"Результат" - агентство патентного повіреного України. Більш ніж 15 років охорони інтелектуальної власності:

Реєстрація торгових марок

Патентування корисних моделей

Патентування винаходів

Реєстрація авторських прав

В харківському університеті цивільного захисту розробили спецсмугу психологічної підготовки рятувальника - 18.12.2011

В харківському університеті цивільного захисту розробили спецсмугу психологічної підготовки рятувальника

На днях стало відомо, що фахівцями розташованого в Харкові Національного університету цивільного захисту України було розроблено спецсмугу психологічної підготовки для рятувальників. Повідомляється, що спеціальна смуга досить успішно використовується в навчальному процесі студентів цього вищого навчального закладу. Спецсмугу психологічної підготовки рятувальників було розроблено згідно робочої програми вищої освіти України за напрямом підготовки «Цивільний захист».

На цьому тренувальному комплексі використовуються різноманітні методи психологічної підготовки студентів до виконання типових задач у надзвичайних ситуаціях. З цією метою на спецмузі створюються моделі надзвичайних ситуацій, проводяться тренування в екстремальних умовах з застосуванням комбінованого впливу таких чинників як вогонь, задимлення, висота, водні перешкоди, а також на спецсмузі імітюється наявність хімічно небезпечних речовин. Крім того, на тренувальному комплексі, що використовує нові технічні рішення, які пройшли патентування корисної моделі, створюються важкі ситуації з рятування постраждалих, а також розрообляються методика прийняття рішень в умовах дефіциту часу. Додамо, що в Україні така спецсмуга не має аналогів. При розробці та побудові даного тренувального комплексу застосовано новітні технічні рішення, що є об’єктами авторського права, тобто пройшли патентування корисної моделі. Більше того, було розроблено Положення з використання спецсмуги, яке затвердила Методична рада університету.

 Університет цивільного захисту України – є провідним навчальним закладом МНС України. Це один з найавторитетніших навчальних закладів пожежно-рятувального профілю, що використовує у своїй дослідницько-розробницькій діяльності найновіші технічні рішення, що пройшли патентування корисної моделі.

 

Джерело: osvita.org.ua

 

Додати коментар

*Iм'я:
*E-mail:
*Питання:
*-Необхідно заповнити
 

 

 

Торгові марки і Патенти в Україні, ЄС та СНД
Resaltare | info@PatentResult.com.ua Гаряча лiнiя: (044) 362-67-02 (068) 177-92-00
(061) 270-47-96 (098) 915-04-15
(095) 865-94-37
9:00 - 18:00
Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію фахівця
(068) 177-92-00