"Результат" - агентство патентного повіреного України. Більш ніж 15 років охорони інтелектуальної власності:

Реєстрація торгових марок

Патентування корисних моделей

Патентування винаходів

Реєстрація авторських прав

У Дагестані запатентували «розумний» килимок для намазу - 18.09.2014

У Дагестані запатентували «розумний» килимок для намазу

Релігія в усьому світі йде нога в ногу з бізнесом. В Дагестані розроблений розумний килимок, що допомагає віруючим здійснювати намаз за всіма канонами ісламу. Винахід вже запатентовано.

Цей килимок для молитов оснащений датчиками, які допоможуть мусульманам не збиватись з рахунку ракаата і правильно виконувати всі рухи.

"Якщо віруючий припускається помилки, випереджаючи або відстаючи в послідовності зміни поз, сенсори починають видавати вібруючі сигнали, які не заважають концентруватися на процесі молитви", - розповіли автори винаходу, повідомляє видання "ІсламДаг".

Творці розумного килимка для молитов вже запатентували свій винахід в Росії і збираються отримати міжнародний патент. Вони відзначають, що пристрій буде затребуваний, оскільки в світі живуть 1,6 мільярда мусульман.
В планах у хлопців - зробити килимок доступним для людей з різними фінансовими можливостями, адже винахід мав явний успіх на презентації: навіть шейх Абдулкерім, один з членів комісії постійного комітету фатви з наукових досліджень та економічних питань Саудівської Аравії дав позитивну оцінку дагестанському винаходу.

Це далеко не єдиний винахід в області розумного килимка для молитов. Не так давно в Туреччині модний дизайнер створив килим, який починає світитися, коли віруючий повертається обличчям до кибла. При цьому світиться не весь килимок, а тільки орнамент, який "запалює" зображення мечеті, яка виглядає як Блакитна мечеть у Стамбулі.

 

 Джерело: http://islam-today.ru

 

Додати коментар

*Iм'я:
*E-mail:
*Питання:
*-Необхідно заповнити
 

 

 

Торгові марки і Патенти в Україні, ЄС та СНД
Resaltare | info@PatentResult.com.ua Гаряча лiнiя: (044) 362-67-02 (068) 177-92-00
(061) 270-47-96 (098) 915-04-15
(095) 865-94-37
9:00 - 18:00
Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію фахівця
(068) 177-92-00