"Результат" - агентство патентного повіреного України. Більш ніж 15 років охорони інтелектуальної власності:

Реєстрація торгових марок

Патентування корисних моделей

Патентування винаходів

Реєстрація авторських прав

Торговельна марка Nokia зникне з корпусів смартфонів Lumia - 25.09.2014

Торговельна марка Nokia зникне з корпусів смартфонів Lumia

Корпорація-ТехноГігант Microsoft планує повністю прибрати будь-які згадки бренду Nokia з текстів презентацій, рекламних кампаній, а також назв мобільних пристроїв, які вона виробляє.

Не секрет, що нове керівництво Microsoft прохолодно ставиться до спадщини Nokia у вигляді розкручених в сегменті мобільних пристроїв торговельних марок. Сімейство багатофункціональних телефонів Asha готується вирушити на звалище історії разом з відповідним брендом, але деякі джерела починають сумніватися і в готовності Microsoft зберегти торговельну марку "Lumia".

Втім, якщо вірити сайту Geek on Gadgets, що посилається на обізнані джерела, поки Microsoft готується всього лише видалити торгову марку "Nokia" зі смартфонів сімейства Lumia. За логікою, цей бренд повинен асоціюватися у споживачів з ім'ям Microsoft, а не Nokia. Крім того, фінська компанія продала Microsoft тільки підрозділ з виробництва мобільних пристроїв, тому торговельна марка Nokia продовжує жити і розвиватися самостійно, хай і в інших сегментах ринку. Рішення Microsoft виглядає логічним, хоча і не гарантує, що в результаті маркетингових перетворень бренд "Lumia" виживе.

Інше нововведення – це відмова, що готується від розміщення в маркетингових матеріалах логотипу "Windows Phone". Він повинен бути замінений на "Windows" (без Phone) у світлі прийдешньої уніфікації програмних платформ Microsoft.

 

Джерело: http://www.overclockers.ru

 

Додати коментар

*Iм'я:
*E-mail:
*Питання:
*-Необхідно заповнити
 

 

 

Торгові марки і Патенти в Україні, ЄС та СНД
Resaltare | info@PatentResult.com.ua Гаряча лiнiя: (044) 362-67-02 (068) 177-92-00
(061) 270-47-96 (098) 915-04-15
(095) 865-94-37
9:00 - 18:00
Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію фахівця
(068) 177-92-00