"Результат" - агентство патентного повіреного України. Більш ніж 15 років охорони інтелектуальної власності:

Реєстрація торгових марок

Патентування корисних моделей

Патентування винаходів

Реєстрація авторських прав

Подана заявка на отримання патенту першого вітчизняного біопринтера - 30.09.2014

Подана заявка на отримання патенту першого вітчизняного біопринтера

У Росії подана заявка на отримання патенту на багатофункціональний біопринтер, який друкує живі функціональні тривимірні фрагменти тканин і органів. Московська лабораторія "3Д Біопрінтінг Солюшенс" сконструювала перший комерційний біопринтер, який буде представлений на форумі «Відкриті інновації – 2014» в середині жовтня поточного року.

Біочорнилами в біопринтері служать конгломерати клітин – сфероїди, біопапером – наповнювач гідрогель. Оригінальна конструкція приладу дозволяє точно розподіляти клітинні сфероїди в послідовних шарах гідрогелю відповідно до попередньо створеної цифрової моделі.

Науковий керівник лабораторії професор Володимир Миронов сказав, що російський варіант біопринтера врахував всі функціональні та дизайнерські особливості, методики та обмеження і тому створений вітчизняний пристрій може використовувати будь-який варіант існуючої в світі технології біопрінтінга.

Картезіанський робот, який входить до складу біопринтера, дозволяє рухатися у всіх напрямках, позиційна система високої роздільної здатності дозволяє точно розташовувати матеріал у тривимірному просторі. Біопринтер забезпечений п'ятьма форсунками, три з них розподіляють сфероїди, а дві інших призначені для біогелю.

Разом з біопринтером було розроблено власне програмне забезпечення, яке створює цифрову модель і забезпечує роботу апарату по цій моделі.

У найближчих планах співробітників лабораторії – надрукувати функціональну щитовидну залозу, правда, не людського, а мишачого розміру. За словами Володимира Миронова, це відбудеться в березні 2015 року. Але вже в 2018 році вчені сподіваються надрукувати нирку, придатну для трансплантації людині.

 

Джерело: http://www.ridus.ru

 

Додати коментар

*Iм'я:
*E-mail:
*Питання:
*-Необхідно заповнити
 

 

 

Торгові марки і Патенти в Україні, ЄС та СНД
Resaltare | info@PatentResult.com.ua Гаряча лiнiя: (044) 362-67-02 (068) 177-92-00
(061) 270-47-96 (098) 915-04-15
(095) 865-94-37
9:00 - 18:00
Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію фахівця
(068) 177-92-00