"Результат" - агентство патентного повіреного України. Більш ніж 15 років охорони інтелектуальної власності:

Реєстрація торгових марок

Патентування корисних моделей

Патентування винаходів

Реєстрація авторських прав

Найжахливіший патент Google - 28.05.2015

Найжахливіший патент Google

Доволі незвичні ідеї технологічний гігант планує втілити в життя. Назва патенту «Агенти-інтерфейси для інтерактивної електроніки з підтримкою соціальних сигналів» (Agent Interfaces for Interactive Electronics that Support Social Cues).  Під настільки туманним формулюванням ховається система дистанційного керування побутовими приладами та комп'ютерною технікою, призначена для інтеграції в дитячі іграшки. Заявка на патент була подана ще в лютому 2012 року, але доступна громадськості стала тільки зараз.

Річард Уейн Деволь в патентній заявці описав, як іграшки, оснащені мікрофонами, камерою, динаміками і, звісно, мають доступ до інтернету, активуються, почувши кодове слово (на зразок як Ок, Goоggle). Взаємодіяти з користувачем технологічні девайси вміють за допомогою мови або міміки подібної до людської. Наприклад, у разі зацікавленості іграшковий ведмідь широко відкриє очі і підніме голову так, щоб «краще бачити» мовця. Коли іграшка не знає, що відповісти – задумливо почухає голову. Якщо після цього дитина не заплаче від страху, то зможе управляти домашньою технікою – від телевізора до термостата і джерел освітлення.

Привабливий зовнішній вигляд, запозичений у кроликів і ведмедів, повинен забезпечити девайсам любов дітей, але по факту це пристрій для всіх членів сім'ї.

Правда, виникає безліч питань, починаючи від чіткості мови маленької дитини, відсутності інтересу до подібних іграшок у дорослого, та й, власне, необхідності давати малюкові можливість управління відразу декількома пристроями. Також гаджети мають можливість записувати інформацію, що викликає питання про конфіденційність даних.

Іграшки назвали «найстрашнішим патентом Google». Пора б втрутитися у справу організації «Кампанія за дитинство без комерції». На початку весни її учасники закликали Mattel згорнути роботу над розумною Барбі, яка вміє розпізнавати голос. Одним з аргументів проти подібних іграшок була шкода комунікативним навичкам малюка – якщо можна поговорити з лялькою, навіщо заводити справжніх друзів?

 

Джерело: http://www.ixbt.com

 

Додати коментар

*Iм'я:
*E-mail:
*Питання:
*-Необхідно заповнити
 

 

 

Торгові марки і Патенти в Україні, ЄС та СНД
Resaltare | info@PatentResult.com.ua Гаряча лiнiя: (044) 362-67-02 (068) 177-92-00
(061) 270-47-96 (098) 915-04-15
(095) 865-94-37
9:00 - 18:00
Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію фахівця
(068) 177-92-00