"Результат" - агентство патентного повіреного України. Більш ніж 15 років охорони інтелектуальної власності:

Реєстрація торгових марок

Патентування корисних моделей

Патентування винаходів

Реєстрація авторських прав

Киянин сконструював економ-авто «Бурсак» - 09.12.2011

Киянин сконструював економ-авто «Бурсак»

Киянин Едуард Рудик сконструював доступний майже кожному автомобіль. Його розробка коштує всього лише 18 тис. гривень. Найближчим часом винахідник планує отримати патент на винахід для свого економ-авто і запустити його в серію. Едуард Рудик збирає саморобні машини вже 28 років, але всі вони були декоративні. На цей раз він сконструював авто, що їздить.

Нове економ-авто називається «Бурсак» на честь жебрака студента. Машина розрахована на двох осіб. Купити її зможе навіть студент, що має скромний дохід. Собівартість машини складає 14 тис. гривень. Збирають її ентузіасти в невеликому конструкторському бюро. Таємниця дешевизни автівки полягає в її мініатюрності. Вона являє собою щось середнє між моторолером і машиною. В цілому це звичайна машина, окрім того, що двигун у «Бурсака» мотоциклетний  і двері відкриваються вгору. Свій апарат конструктор Едуард Рудик зараз хоче перевірити в дослідницькому інституті транспорту. Тут повинні дати висновок, чи безпечно використовувати цю річ на дорозі. Далі винахідник планує отримати патент на винахід і поставити виробництво цієї автівки на конвеєр.

За словами керівника лабораторії випробувань та діагностики дорожніх транспортних засобів Захара Зарецького, тут можуть виникнути проблеми. Адже вимоги будуть пред’являтися як до автомобіля, а «Бурсак» має двигун від мотоцикла.

Автомобільний експерт Костянтин Лагутін впевнений у тому, що таких, як Едуард, повинно бути більше. Саме вони готові пропонувати концептуально новий транспорт. Але поодинці такі проекти не виживуть, тому потрібна підтримка держави в плані отримання патенту на винахід та виробництва цих машин.

Винахідник економ-авто на підтримку держави не сподівається і буде продовжувати виробляти ці машини в маленькому конструкторському бюро. На разі готується зимова версія «Бурсака». Вона має утеплений салон, два багажники і більш потужний двигун.

 

Джерело: stb.ua

 

Додати коментар

*Iм'я:
*E-mail:
*Питання:
*-Необхідно заповнити
 

 

 

Торгові марки і Патенти в Україні, ЄС та СНД
Resaltare | info@PatentResult.com.ua Гаряча лiнiя: (044) 362-67-02 (068) 177-92-00
(061) 270-47-96 (098) 915-04-15
(095) 865-94-37
9:00 - 18:00
Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію фахівця
(068) 177-92-00