"Результат" - агентство патентного повіреного України. Більш ніж 15 років охорони інтелектуальної власності:

Реєстрація торгових марок

Патентування корисних моделей

Патентування винаходів

Реєстрація авторських прав

Компанія BMW отримала патент на електричний турбонагнітач - 03.11.2011

Компанія BMW отримала патент на електричний турбонагнітач

Німецький виробник автомобілів компанія BMW отримала патент на корисну модель електричного турбонагнітача, який найближчим часом буде встановлюватися на двигуни баварської марки. За останніми повідомленнями, новинка вперше з'явиться на шестициліндровому моторі з трьома турбінами для сімейства M3 наступного покоління.

Ця новинка являє собою турбіну, яка може розкручуватися як вихлопними газами, так і електромотором. Одночасно з цим, на відміну від традиційних агрегатів, розробка BMW, що отримала патент на корисну модель, позбавлена ​​жорсткого зв'язку між ротором і нагнітачем - між ними з'явився додатковий вузол, що включає в себе електродвигун і пару фрикціонів. На холостому ходу або при русі накатом ротор від'єднується від нагнітача і обертається вільно, не збільшуючи навантаження на двигун. Електродвигун при цьому функціонує без навантаження - електроніка лише підлаштовує його обороти під швидкість обертання вала нагнітача.

При середніх навантаженнях, коли ротор турбіни, який до цього моменту обертався вільно, розкручується до робочих оборотів, замикається і друге зчеплення - в цьому випадку компресор приводиться в дію одночасно і за рахунок енергії вихлопних газів, і за рахунок роботи електродвигуна. При високих навантаженнях і під час відпускання педалі газу електродвигун переключається в режим генератора, виробляючи струм завдяки надлишкової швидкості обертання ротора турбіни.

 Зазначимо, що готовність серійно випускати електричні турбонагнітачі для автомобілів в 2009 р. оголосила британська компанія Controlled Power Technologies (CPT). За словами представників фірми, подібні агрегати дозволять автовиробникам вписатися в нові екологічні норми, які в Європі набудуть чинності з 2015 р. Але цього року ініціативу взяла в свої руки компанія BMW, котра отримала патент на корисну модель електричного турбонагнітача.

 

Джерело: podrobnosti.ua

 

Додати коментар

*Iм'я:
*E-mail:
*Питання:
*-Необхідно заповнити
 

 

 

Торгові марки і Патенти в Україні, ЄС та СНД
Resaltare | info@PatentResult.com.ua Гаряча лiнiя: (044) 362-67-02 (068) 177-92-00
(061) 270-47-96 (098) 915-04-15
(095) 865-94-37
9:00 - 18:00
Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію фахівця
(068) 177-92-00