"Результат" - агентство патентного повіреного України. Більш ніж 15 років охорони інтелектуальної власності:

Реєстрація торгових марок

Патентування корисних моделей

Патентування винаходів

Реєстрація авторських прав

Дніпропетровський винахідник створив механічну копію людського мозку - 16.10.2014

Дніпропетровський винахідник створив механічну копію людського мозку

Копію людського головного мозку в механічному пристрої створив і запатентував 41-річний житель Дніпропетровська Юрій Зарваницький. Так званий тривимірний процесор можна застосовувати замість звичайного процесора комп'ютера. Розробка обробляє інформацію в 10 разів швидше звичайного комп'ютерного «мозку», але до того ж значно компактніше за розмірами – усього з яблуко величиною.

Швидкість поширення сигналів по створеній мікросхемі близько 300 тис. км в секунду, що набагато перевищує швидкість спрацьовування нервової системи людини. Тобто така мікросхема здатна не просто працювати з інформацією, вона зможе виконувати розумові команди, тобто думати. Цілком імовірно, що можна вживити дану мікросхему в робота, і він зможе функціонувати як у відомих американських фільмах.

На жаль, поки що автор винаходу не знайшов охочих впровадити розробку у виробництво в нашій країні, так як для розвитку тривимірного процесора необхідно міняти всю техніку. Потрібно випустити також вдосконалений системний блок, який зможе працювати з таким процесором, а це коштує серйозних грошей.

Юрій особисто перевіряв працездатність пристрою, створивши для нього свій системний блок. І тепер веде переговори з зарубіжними телекомунікаційними компаніями про продаж патенту, сподіваючись, що вони завершуватися успішно, переживаючи, що винахід вже залежався на полиці, так як створив він його ще сім років тому.

 

Джерело: http://dp.vgorode.ua

 

Додати коментар

*Iм'я:
*E-mail:
*Питання:
*-Необхідно заповнити
 

 

 

Торгові марки і Патенти в Україні, ЄС та СНД
Resaltare | info@PatentResult.com.ua Гаряча лiнiя: (044) 362-67-02 (068) 177-92-00
(061) 270-47-96 (098) 915-04-15
(095) 865-94-37
9:00 - 18:00
Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію фахівця
(068) 177-92-00